Rozmowy w "Sygnałach dnia" w sobotę

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 14:40
Gośćmi "Sygnałów dnia" będą: o godz. 7.15 Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego, a o godz. 8.15 prof. Krzysztof Podemski z UAM, socjolog zajmującym się m.in turystyką, o tym będą wyglądały nasze wakacje, czyli nowe zachowania konsumenckie i nowe pomysły branży turystycznej.
Alvin Gajadhur
Alvin Gajadhur Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

***

Do słuchania "Sygnałów dnia" w sobotę (18.04) w godzinach 6.00 - 9.00 zaprasza Daniel Wydrych.

ag

Czytaj także

Alvin Gajadhur: dla poprawy bezpieczeństwa na drogach trzeba zmienić przepisy

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2019 09:15
Główny Inspektor Transportu Drogowego uważa, że trzeba zmienić przepisy, aby piratów drogowych, którzy za nic mają bezpieczeństwo, lepiej dyscyplinować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alvin Gajadhur: musimy znacznie poprawić bezpieczeństwo na polskich drogach

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020 09:10
Inspekcja Ruchu Drogowego rozpoczyna działania w ramach akcji "Bezpieczny autokar". Inspektorzy będą sprawdzać stan techniczny autokarów i busów, którymi dzieci podróżują na zimowy wypoczynek. W trakcie prowadzonych kontroli będą sprawdzać również uprawnienia oraz trzeźwość kierowców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bez nich społeczeństwo nie mogłoby normalnie funkcjonować". Alvin Gajadhur docenia przewoźników

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 07:40
- Jesteśmy w stałym kontakcie z przewoźnikami. Staramy się wspólnie z innymi resortami - w tym z Ministerstwem Infrastruktury - wspierać polskich przewoźników, podejmować działania, które ułatwią firmom transportowym funkcjonowanie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.
rozwiń zwiń