"Leniwa niedziela" z Anią Rusowicz

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2012 18:00
W najbliższą niedzielę na antenie radiowej Jedynki rozpocznie się cykl audycji "Big bitowe geny" z udziałem Ani Rusowicz, która opowie Marii Szabłowskiej o swoim życiu, nowej płycie i najbliższych planach..
Ania Rusowicz
Ania RusowiczFoto: materiał prasowy

Artystka jest jedną z gwiazd tegorocznego "Lata z Radiem" - pierwszy raz wystąpi 23 czerwca na koncerce w Uniejowie.

Rozmów z wokalistką będzie można słuchać co dwa tygodnie, od najbliższej niedzieli do rozpoczęcia trasy koncertowej "Lata z Radiem" w muzycznej audycji "Leniwa niedziela" (w godz. 10.00-12.00).

Ania Rusowicz, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy - solistów kultowego zespołu lat 60. Niebiesko-Czarni, wystąpi na 15 koncertach "Lata z Radiem". Jej pierwsza solowa płyta"Mój Big Bit", której patronem medialnym jest Program Pierwszy Polskiego Radia, zawiera sześć autorskich kompozycji Ani oraz sześć coverów wielkich przebojów jej mamy, Ady Rusowicz z ery big bitu. Płyta okazała się wielkim sukcesem, przyniosła Ani "Fryderyki" i popularność. Piosenki, takie jak "Ślepa miłość" czy "Babskie Gad-Anie" (duet z Anią Dąbrowską), po premierowych prezentacjach w radiowej Jedynce grają rozgłośnie w całym kraju.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak