X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgosia Jamroży "It will be lovely day"

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2012 17:40
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Lecie z Radiem" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Małgosia Jamroży It will be lovely day
Foto: www.facebook.com/malgosia.jamrozy

Główny i rozpoznawalny motyw dzisiejszej Piosenki Dnia Jedynki Paweł Lucewicz (muzyka) i Jacek Lusiński (tekst) stworzyli na potrzeby reklamy linii lotniczych OLT Express.

Zaśpiewała Małgosia Jamroży, młodziutka polska wokalistka, którą Lucewicz spotkał latem 2009 roku podczas Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych w Olsztynie. Od tamtego czasu głos Małgosi usłyszeć można prawie za każdym razem, kiedy Paweł komponuje coś do zaśpiewania.

Muzyka z reklamy zyskała wielką popularność w sieci, a większość słuchaczy-internautów domagała się ujawnienia, z jakiej piosenki pochodzi wykorzystany w reklamie fragment. Linie lotnicze OLT Express i twórcy postanowili odpowiedzieć na tak wielkie zainteresowanie i piosenka… powstała w ciągu niespełna miesiąca.

To chyba pierwszy raz w historii polskiej reklamy, kiedy kilkadziesiąt sekund muzyki powstałej na zamówienie, zaczyna własny, niezależny żywot w postaci wakacyjnej piosenki.

Zobacz więcej na temat: Olsztyn Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak