X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mężczyzna, który poznał tajemnice Villas

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 08:33
Gościem "Muzycznej Jedynki” będzie w czwartek Marcin Szczygielski, który opowie o sztuce poświęconej dwóm, legendarnym artystkom.
Audio
Mężczyzna, który poznał tajemnice Villas
Foto: Kuba ns1/Wikimedia Commons/CC

"Kallas" to opowieść o wielkich gwiazdach, których środowisko artystyczne do końca nigdy nie zaakceptowało - Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik. Spektakl opowiada o sześciu spotkaniach tych wspaniałych artystek.

Szuka to także popis kunsztu aktorskiego Ewy Kasprzyk i Joanny Kurowskiej. Wzruszająca, zabawna i szczera opowieść, z brawurową drugoplanową rolą Beaty Kawki jako Matki Boskiej oraz znakomitą kreacją Hanny Kochańskiej.

Autorem sztuki jest dziennikarz i grafik Marcin Szczygielski, który o kulisach jej powstawania opowie w radiowej Jedynce. Pomysłodawczynią przedstawienia jest Ewa Kasprzyk.

Na "Muzyczną Jedynkę" w czwartek od godz. 13. do godz. 15. zaprasza Iza Żukowska.

ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak