X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dyktando 2012. Czekamy na wyniki!

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2012 11:15
Z językiem polskim zmierzyli się dziś odważni, ci, którym nie straszne żadne ż, h, ó, czy nawet rz pisali Ogólnopolskie Dyktando 2012. Wydarzenie transmitowaliśmy na żywo na portalu PolskieRadio.pl, teraz czekamy na wyniki!
Dyktando 2012. Czekamy na wyniki
Foto: sxc.hu

O 11:00 lektor rozpoczął czytanie tekstu dyktanda po raz pierwszy. Następnie tekst został przeczytany ponownie - we fragmentach - i wtedy należało zacząć spisywać tekst dyktanda. Na koniec lektor przeczytał cały tekst jeszcze raz.

>>> Dowiedz się więcej o tekście tegorocznego dyktanda

Patronem medialnym Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego Dyktando 2012 jest radiowa Jedynka. Dyktando w katowickim Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek rozpoczęło się o godz. 11:00, o 15.00 poznamy jego wyniki. Główna nagroda to 30 tysięcy złotych!

>>> Szukasz ciekawostek językowych? Zapraszamy do odwiedzenia audycji "Zabawy z Językiem" w radiu internetowym moje.polskieradio.pl

/

Pomysłodawczynią Ogólnopolskiego Dyktanda była Krystyna Bochenek, dziennikarka Radia Katowice, Senator RP i Wicemarszałek Senatu RP VII kadencji, która zginęła w katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r. Narodową klasówkę do tej pory w Katowicach pisało ponad 51 tysięcy osób.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dyktando 2012: odważysz się spróbować?

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 12:30
Już w najbliższą niedzielę, 21 października, zapraszamy na Ogólnopolskie Dyktando 2012. Jeśli ortografia, interpunkcja i inne zawiłości języka polskiego nie są dla Ciebie tylko horrorem z podstawówki, spróbuj swoich sił!
rozwiń zwiń