X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pomóżmy razem! Rusza akcja "Choinki Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2012 11:05
Już po raz 11. Pierwszy Program Polskiego Radia organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Hasło brzmi "Magia świąt", a cel to pomoc podopiecznym fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko”.
Anna Dymna
Anna DymnaFoto: Fundacja "Mimo Wszystko"

Zasady akcji "Choinki Jedynki” są proste. Do 25 listopada 2012 roku czekamy na prace wykonane własnoręcznie przez młodych artystów (koniecznie ze zgodą rodziców lub opiekunów na ich prezentację). Jeśli chodzi o technikę, dajemy wam pełną wolność tworzenia. Prace powinny być w formacie od A4 do A0, a ich temat to "magia świąt”, czyli wasze wyobrażenie na temat Bożego Narodzenia.

Najlepsi mali artyści zostaną nagrodzeni. Jury przyzna w sumie 20 nagród głównych i 40 wyróżnień. Na tym jednak nie koniec, bo najciekawsze prace trafią na wyjątkową aukcję. 6 grudnia będzie je można licytować na antenie radiowej Jedynki. A całkowity dochód z akcji przekazany zostanie na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko”.

Prace oceni jury w składzie: prof. Danuta Kołwzan-Nowicka - artystka malarz, grafik, pedagog;
dr Katarzyna Kasia - filozof, estetyk, pedagog; prof. Franciszek Maśluszczak - artysta malarz, pedagog. 

Pieniądze zebrane z licytacji rysunków, malowanek, wyklejanek, wydzieranek i kolaży wykonanych przez dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych zostaną przeznaczone na wyposażenie ośrodka terapeutycznego "Dolina Słońca” prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".

W 2010 roku, dzięki waszej pomocy i talentowi udało nam się wylicytować ponad 31 tys. zł. Prace najmłodszych cieszyły się bardzo dużym powodzeniem, a ceny kilku z nich przekroczyły (nawet kilkakrotnie) tysiąc złotych! Mamy nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej i uzbieramy jeszcze więcej pieniędzy na pomoc potrzebującym. Już od dziś zapraszamy do wspólnej zabawy!

>>Tu znajdziesz szczegóły organizacyjne dotyczące konkursu oraz regulamin. 

/

Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko” wspiera na co dzień blisko 400 osób niepełnosprawnych i ciężko chorych w całej Polsce (w latach 2003-2011 było to w sumie ponad 19 tysięcy osób). 

Głównym celem tej organizacji jest utrzymywanie i prowadzenie Warsztatów Terapii Artystycznej w podkrakowskich Radwanowicach, budowa ośrodków rehabilitacyjnych "Dolina Słońca” i "Spotkajmy się”, a także coroczna organizacja imprez takich, jak: Przegląd Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych "Albertiana”, Ogólnopolskie Dni Integracji "Zwyciężać Mimo Wszystko” oraz Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak