X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szlakiem Tony'ego Halika. Jak zmienił się świat?

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2012 16:55
Grupa zapaleńców już w czwartek rozpoczyna wędrówkę śladem książki podróżnika "Moja wielka przygoda". Zabierają ze sobą kino objazdowe.
Audio
Szlakiem Tonyego Halika. Jak zmienił się świat?
Foto: Elżbieta Dzikowska/Wikipedia/domena publiczna

Jak wspomina Szymon Stawski pomysł narodził się, gdy zobaczył zdjęcie hindusów zapatrzonych w kino objazdowe, gdzieś na indyjskiej prowincji. Ten wyjazd do też sposób na to, żeby przywieść do domu coś więcej niż tylko zdjęcia kolejnych miejsc.

Kino pokazywać będzie aminacje dla dzieci studia Se-Ma-for, dzieci z Ziemi Ognistej będą miały okazję nie tylko zobaczyć swój pierwszy film, ale też poznać Misia Uszatka. Wyświetlane będą także filmy nakręcone 50 lat wcześniej przez Tony'ego Halika. To niezwykła szansa, żeby zobaczyć jak wiele przez ten czas się zmieniło, czy udało się tym plemionom zachować swoją tożsamość i odrebność - podkreśla Elżbieta Dzikowska. Zwieńczeniem projektu Cinemaya Panamericana 2012 będzie film dokumentalny zrealizowany podczas podróży.

/
Zobacz więcej na temat: dzieci podróże
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zapiski ze współczesności: Elżbieta Dzikowska

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2009 11:44
11-15 maja 2009, godz. 11:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pół roku na szlaku Tony'ego Halika

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 11:00
Szymon, Piotr i Bogusia - czyli podróżnik, operator kamery i fotografka zamierzają zwiedzić Amerykę Południową śladami słynnego polskiego podróżnika. Tuż przed wyprawą odwiedzili Czwórkę.
rozwiń zwiń