Golden Life wraca akustycznie

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 10:26
"AQQ-akustycznie" to nowa płyta zespołu znanego z takich przebojów jak "Helikopter”, czy "Dobra, dobra, dobra”. Na spotkanie z wokalistą Adamem Wolskim zapraszamy do "Muzycznej Jedynki".
Audio
  • Na spotkanie z Golden Life zaprasza Zbigniew Krajewski
Zespól Golden Life
Zespól Golden Life Foto: Wikipedia/CC/Jarosław Kruk

Tym razem Golden Life postanowił wybrać się w podróż ścieżką - jak przyznają sami muzycy - prawie przez siebie nieuczęszczaną. Sięgnął po instrumenty akustyczne po to, by nagrać i przedstawić swoje najbardziej znane i lubiane utwory w nowej formie.
Krążek "AQQ-akustycznie" uświetnili swoją obecnością znakomici goście. Oprócz Adama Wolskiego możemy usłyszeć między innymi Roberta Gawlińskiego, Artura Gadowskiego, Muńka Staszczyka czy Tomasza "Titusa" Pukackiego. O pracy nad krążkiem Adam Wolski opowie w "Muzycznej Jedynce" po godz. 14.

Natomiast w "Aktualnościach kulturalnych” gościem Joanny Sławińskiej będzie dyrektor warszawskiego teatru Kamienica Emilian Kamiński. Opowie on o przygotowywanym właśnie spektaklu "Wiera Gran” opowiadającym historię kontrowersyjnej artystki oskarżonej o kolaborację z Gestapo.

Ponadto w audycji: konkurs dźwiękowy, muzyczne kalendarium i płyty dla słuchaczy.

Na "Muzyczną Jedynkę” w czwartek od godz. 13 do godz. 15 zaprasza Zbigniew Krajewski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dlaczego Polacy nie zrozumieli debiutu Golden Life

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2011 17:00
Ile razy to słyszeliśmy: "wreszcie polski zespół którego nie będziemy się wstydzić za granicą!". Jednym z pierwszych towarów eksportowych po 1989 roku miał być zespół Golden Life. Wczesne losy grupy poznaliśmy w audycji "Historia Pewnej Płyty".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Byłem czeladnikiem Łomnickiego"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 13:20
- Jestem po prostu majstrem, który stara się dobrze wykonywać swoją pracę - mówi Emilian Kamiński, który 10 lipca kończy 60 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamiński: niestety kiedyś byłem dużo głupszy

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 19:14
- Paradoksalnie to dzisiaj mam więcej mistrzów, niż kiedy kończyłem szkołę. Bo nie jestem już tak zapatrzony w siebie - powiedział w radiowej Jedynce aktor. Kto dziś jest autorytetem dla Emiliana Kamińskiego?
rozwiń zwiń