X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska za ekranami

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 19:00
Kiedy jedziemy polskimi autostradami czujemy się jak w tunelu. W "Czterech porach roku" w radiowej Jedynce zajmiemy się problemem ekranów dźwiękoszczelnych. Bo to jest już problem.
Polska za ekranami
Foto: Frettie/Wikimedia Commons/CC

Podróżując po Polsce zamiast podziwiać nasze piękne krajobrazy z lewej i prawej strony widzimy ściany. To ekrany dźwiękoszczelne, którymi są obstawione drogi. Jesteśmy w stanie zrozumieć, że ekrany oddzielają trasy od gęsto zamieszkanych osiedli. Ale one stoją również w szczerym polu.
Czy jest ich za dużo, czy w sam raz? Czy spełniają swoją rolę? Kto decyduje o ich rozstawieniu i kto wykonuje ekspertyzy czyli mapy oddziaływania hałasu? Wyjaśnień udzieli Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału GDDKiA.
Ponadto: Andrzej Malec zdradzi przepisy na karnawałowe wypieki, czyli pączki i faworki.
O opiece naprzemiennej nad dzieckiem i korzyściach dla dzieci i rodziców. Goście: Janina Fabisiak,  współzałożycielka Forum Matek przeciwko dyskryminacji ojców oraz psycholog dr Barbara Gujska.
Do słuchania wtorkowych "Czterech pór roku" po godz. 9 zaprasza Roman Czejarek.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prokuratura zbada sprawę ekranów drogowych

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2012 17:03
Rzecznik prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta, Mateusz Martyniuk poinformował, że po analizie materiałów prasowych zapadła decyzja o przekazaniu sprawy warszawskiej prokuraturze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Autostrady donikąd. Polski patent na remonty dróg

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2012 11:13
Dziś na budowach dróg i autostrad, które zostały przerwane z powodu ogłoszenia upadłości bądź zerwania umów nic się nie dzieje. Konstrukcje, których budowę rozpoczęto, niszczeją. Czy za pół roku nie okaże się, że realny koszt budowy będzie znacznie wyższy niż pierwotnie zakładano?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Innowacyjny pomysł Holendrów: podgrzewane drogi

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2013 09:35
Holendrzy testują nowe rodzaje dróg. Jedne świecą w ciemności, inne są podgrzewane. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak budować drogi? Przede wszystkim tanio

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 07:39
Niezrażona fiaskiem polityki najniższej ceny Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad znów chce budować przede wszystkim tanio - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
rozwiń zwiń