X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Narciarska rewolucja pod Tatrami

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2013 20:29
Po latach niemocy i grodzenia tras narciarskich nareszcie dzieje się w rejonie Zakopanego lepiej. W Kościelisku we wtorek zostaną oficjalnie otwarte narciarskie trasy biegowe o łącznej długości prawie 10 kilometrów.
Widok na Zakopane z Gubałówki
Widok na Zakopane z GubałówkiFoto: WikipediaCC/Jonathanawhite

Trasy powstały z inicjatywy grupy mieszkańców, a właściciele swoje tereny udostępnili narciarzom bezpłatnie. Co ważne, również pod zakopiańską Wielką Krokwią udało się przygotować pięciokilometrowe trasy narciarskie. To na nich w miniony weekend rozegrano XXX Bieg Gąsieniców. Górale ruszają więc z narciarską ofensywą i zapewniają, że już wkrótce ich impreza dorówna Biegowi Piastów. Andrzej Gąsienica Makowski starosta tatrzański podkreśla że najważniejsze jest to, że wreszcie bieganie na nartach staje się modne. W "Sygnałach dnia" powiemy o nowych trasach narciarskich w Zakopanem.

W wielu miastach przeterminowane leki można oddać po prostu w aptece. Wyrzucanie leków do śmietnika jest bowiem groźne dla środowiska. Próba oddania ich do utylizacji może się jednak także okazać groźna dla nerwów. Powiemy, jakie przygody przeszła mieszkanka Kamiennej Góry.
Polsko-słowacki spór o żywność. Za kilka tygodni w Warszawie odbędzie się spotkanie inspektorów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo żywności ze Słowacji i Polski. To efekt  spotkania ministrów rolnictwa obu krajów w Brukseli. Rozmowa Stanisława Kalemby z Lubomirem Jahnatkiem to próba zakończenia sporu o polskie produkty spożywcze. Chodzi o ostrą reakcję słowackiego ministerstwa rolnictwa na doniesienia o skażeniu polskiego mleka w proszku trutką na szczury. Bratysława zarzuciła Warszawie niedostateczne kontrole i złą jakość polskich produktów i zwróciła się ze skargą do Komisji Europejskiej.
O godz. 7:15 gościem "Sygnałów dnia" będzie Mariusz Błaszczak, szef klubu parlamentarnego PiS.
O godz. 8:15 będziemy rozmawiali z prof. Andrzejem Radzikowskim z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Do słuchania wtorkowych "Sygnałów dnia" po godz. 6 zapraszają Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Górale się cieszą. Dopisują goście ze Wschodu

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2013 14:18
Starosta tatrzański Andrzej Gąsienica-Makowski powiedział w radiowej Jedynce, że warto pomyśleć o ułatwieniach wizowych dla obywateli naszych wschodnich sąsiadów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wałęsa ambasadorem Zakopanego w staraniach o igrzyska?

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 15:09
Lech Wałęsa przyjechał z wizytą pod Tatry. Były prezydent spotkał się w Zakopanem z lokalnymi przedsiębiorcami i z mieszkańcami stolicy Tatr.
rozwiń zwiń