X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rodziny, których nie ma, czyli anonimowi Żydzi polscy

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2013 19:00
Młodzi Polacy, którzy dowiadują się, że są Żydami, próbują na nowo zbudować swoją tożsamość. "Osłuchani" z wieloma stereotypami na temat Żydów (byli wychowywani przeważnie w chrześcijańskich domach), przymierzają je do siebie - "nowych".
Audio
  • Rodziny, których nie ma, czyli anonimowi Żydzi polscy

Słuchowisko Wojtka Klemma i Michała Pabiana to historia trojga młodych ludzi, którzy spotykają się na sesjach terapeutycznych, gdzie próbują powiedzieć jedno zdanie: "Jestem Żydem". Zdanie, a właściwie jedno słowo, paraliżuje, powoduje lęki, każe wracać do bolesnej przeszłości w wymiarze osobistym, ale i zbiorowym, jeśli patrzeć na historię Polski. I niestety - współczesność.

Autor: Wojtek Klemm i Michał Pabian, Reżyser: Wojtek Klemm, Realizator: Paweł Szaliński, Autor muzyki: Dominik Strycharski

Obsada: Agnieszka Przepiórska (Agnieszka), Rozalia Mierzicka (Rozalia), Andrzej Konopka (Michał)

Zapraszamy na premierę słuchowiska Wojtka Klemma i Michała Pabiana. Rzecz o poszukiwaniu tożsamości. Radiowa Jedynka, sobota 2 lutego kilka minut po godz. 17.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak