Polska - San Marino. Relacja w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2013 19:00
Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza na transmisje meczu, który nasza reprezentacja rozegra na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach eliminacji do XX Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014.
Audio
  • Komentarz Andrzeja Janisza (Kronika Sportowa/Jedynka)
Piłkarska reprezentacja Polski trenuje przed meczem z San Marino
Piłkarska reprezentacja Polski trenuje przed meczem z San MarinoFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Polska - San Marino. Transmisja w radiowej Jedynce >>>

Mecz Polska - San Marino - relacja na żywo >>>

We wtorek, 26 marca - radiowa Jedynka nada transmisję meczu Polska-San Marino, który od godz. 20.40 komentować będą Andrzej Janisz i Krzysztof Ratajczak z Radia Poznań.

W piątkowy wieczór 22 marca relacjonowaliśmy dla Państwa mecz Polska-Ukraina. W studiu obecny był Andrzej Janisz i jego gość - Marek Bieńczyk, laureat literackiej nagrody Nike w 2012 roku, kibic piłkarski. Ze Stadionu Narodowego w Warszawie komentowali Tomasz Zimoch - jeden z najbardziej znanych i cenionych sprawozdawców sportowych w Polsce oraz Radosław Mroczkowski - trener Widzewa Łódź. Polska przegrała z Ukrainą 1:3.

Początek meczu na Stadionie Narodowym o 20.45.

Czytaj także

Polska-Ukraina. Majewski: wracam mądrzejszy

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2013 18:15
Pomocnik Nottingham Forest Radosław Majewski nie wspomina dobrze swojego poprzedniego występu przeciwko Ukrainie. Polacy przegrali towarzysko we Lwowie 0:1, a Majewski został zawieszony. Teraz obiecuje rewanż za tamte wydarzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska-Ukraina: kapitan rywali apeluje do kibiców

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2013 19:28
Ukraińska reprezentacja rozpoczęła przygotowania do meczu z Polską w eliminacjach mistrzostw świata 2014. Gracze zebrali się w bazie stołecznego Dynama w Konczej Zaspie pod Kijowem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska-Ukraina: Piszczek ostatnim zmartwieniem trenera

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2013 21:29
Obrońca Borussii Dortmund Łukasz Piszczek być może w środę po raz pierwszy będzie trenował z zespołem przed meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata z Ukrainą i San Marino. Na razie ćwiczył indywidualnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska-Ukraina: trio z Borussii to nasze utrapienie i ból głowy

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 06:15
Trener piłkarskiej reprezentacji Ukrainy Mychajło Fomienko przyznał przed meczem eliminacji mistrzostw świata przeciwko Polsce, że najbardziej obawia się prawego skrzydła biało-czerwonych oraz napastnika Roberta Lewandowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska-Ukraina. Błaszczykowski: będziemy bohaterami, albo będą nas deptać

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 09:30
- Jestem zmęczony mediami, ciągłym mówieniem jak będzie, spekulowaniem. Liczy się pierwszy gwizdek, wtedy trzeba pokazać, co się potrafi. Co z tego, jeśli teraz powiem, że na pewno wygramy - mówi Jakub Błaszczykowski w rozmowie z "Rzeczpospolitą".
rozwiń zwiń