X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak muzykować, to tylko w rodzinie!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2013 08:30
Barwna, muzyczno-słowna opowieść o niezwykłej rodzinie. Sześcioro dzieci a każde gra na innym instrumencie: perkusji, saksofonie, skrzypcach, gitarze, wiolonczeli, pianinie.
Jak muzykować, to tylko w rodzinie
Foto: Glow Images/East News

Ich tata także gra na gitarze i akordeonie, a mama śpiewa. I cała rodzina uwielbia wspólnie muzykować. Śpiewają podczas spotkań rodzinnych, ale też w kuchni, autobusie, z okazji i bez okazji.

Tworzą prześmiewcze wersje znanych przebojów, w rytmie reggae odśpiewują teksty z podręczników szkolnych. Znają wszystkie piosenki turystyczne, patriotyczne, Kaczmarskiego, Kabaretu Starszych Panów.

Teraz trójka najstarszych dzieci ma już własne potomstwo i przekazują radość śpiewania. Jakie są zalety takiego rodzinnego muzykowania, zapomnianego niemal całkowicie w czasach mp3?

Do wysłuchania reportażu  Hanny Bogoryja Zakrzewskiej "Odyniec band" zapraszamy po godz. 21.00

Zobacz więcej na temat: dzieci MUZYKA rodzice
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak