Lato z Radiem wystartowało! Doda gwiazdą pierwszego koncertu

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 13:00
- Bardzo serdecznie zapraszam, to będzie cudowny koncert obfitujący w wiele niespodzianek. Na scenie i nie tylko - powiedziała w radiowej Jedynce Doda, która będzie gwiazdą wieczoru pierwszego dnia koncertów na trasie Lata z Radiem.
Audio
  • - Staram się zaskakiwać swoich fanów. Zapraszam na Dodagaskar - powiedziała Doda (Lato z Radiem/Jedynka)
  • - Lato z Radiem wytycza drogę - Olek Klepacz (Lato z Radiem/Jedynka)
  • - Gramy dla publiczności, będziemy starać się sprostać wyzwaniu - zapewnia Tomek Szczepanik z zespołu Pectus (Lato z Radiem/Jedynka)
  • - Będzie się działo! Podejrzewam, że wszyscy będą zachwyceni - powiedziała Doda (Lato z Radiem/Jedynka)
Doda w studiu radiowej Jedynki
Doda w studiu radiowej JedynkiFoto: PR/A.Szozda

Pierwszego dnia lata, w piątek 21 czerwca, sygnał słynnej "Polki Dziadek" rozpoczął 42. edycję najpopularniejszej wakacyjnej audycji radiowej w Polsce - Lato z Radiem. Ale to nie tylko audycja, to również najwieksza w Polsce trasa koncertowa, która rozpocznie się 22 czerwca koncertem w Uniejowie . W tym dniu wystąpią Robi Show, Hamak Band, Myslovitz oraz Doda .

- Także publiczność będzie brała udział w show. Dzieci mogą wejść nawet na scenę - zapraszała w rozmowie z Karoliną Rożej i Romanem Czejarkiem. Dorota Rabczewska wystąpi także w Krynicy Morskiej 27 lipca. A o byciu profesjonalistką, lęku przed lataniem i podróży na Dodagaskar opowiedziała w Lecie z Radiem.

/

Lato z Radiem 2013 >>> Sprawdź gdzie gramy

W tym roku podczas trasy Lata z Radiem zagrają z nami m.in. Maryla Rodowicz, Jacek Stachursky, Perfect, Lady Pank, Ania Wyszkoni, Ryszard Rynkowski, Doda, Krzysztof Krawczyk, Myslovitz, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Blue Cafe, Enej, Pectus, Łukasz Zagrobelny, Afromental, De Mono, K.A.S.A., Loka, Bracia, Robi Show, Hamak Band. Wszystkie koncerty Lata z Radiem poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Lato z Radiem 2013 >>> Gwiazdy trasy koncertowej

W pierwszej audycji Lata z Radiem 2013 naszym gościem był także Olek Klepacz , który wystąpi z Formacją Nieżywych Schabuff 3 sierpnia w Gnieźnie oraz Tomek Szczepanik, wokalista zespołu Pectus. Grupę usłyszymy 27 lipca w Krynicy Morskiej i 4 sierpnia w Wałczu. Zapraszamy do wysłuchania rozmów!

Piosenika zespołu Pectus znalazła się na tegorocznej płycie z przebojami Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

Lato z Radiem 2013 >>> Prapremiera w Afganistanie

Czytaj także

Lato z Radiem w Afganistanie. Czejarek i Rożej na wojskowym szkoleniu

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 12:56
Kilka tygodni wyjęte z życia, stosy formalności, wizy, dokumentacja NATO, zgoda Wojska Polskiego. Nikt nie wierzył, że się uda, a jednak. Roman Czejarek i Karolina Rożej dopięli swego i zawieźli wielką pluszową fokę, maskotkę Lata z Radiem 2013 polskim żołnierzom w Afganistanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień dobry Afganistan. Tu Lato z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 09:17
Od godz. 9.00 na antenie radiowej Jedynki specjalne wydanie "Lata z Radiem" z Afganistanu, poświęcone polskim żołnierzom.
rozwiń zwiń