Lato z Radiem: zobacz koncert Dody w Uniejowie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 18:30
Podróż na Dodogaskar, bajeczne stroje i scenografia, a także pokazy taneczne - Doda była gwiazdą pierwszego koncertu tegorocznej trasy Lata z Radiem w Uniejowie. Za nami także występy Myslovitz, Hamak Band i Ryszarda Rynkowskiego, a to dopiero początek!
Koncert Dody w Uniejowie
Koncert Dody w UniejowieFoto: redakcja Lata z Radiem

Podczas pierwszego koncertu tegorocznej trasy fani zgromadzeni w Uniejowie entuzjastycznie reagowali na występy Dody, która zafundowała publiczności prawdziwy show. Piosenkarka wystąpiła w strojach, w których - jak sama mówiła - więcej było odkryte niż zakryte. A w pewnym momencie wyłoniła się jak z muszli. To trzeba zobaczyć!

Pierwszy koncert Lata z Radiem - zobacz występ Myslovitz >>>

Pierwszy koncert Lata z Radiem - zobacz występ Hamak Band >>>

W kolejny weekend plenerowa impreza Radiowej Jedynki odbyła się w Brodnicy (sobota, 29 czerwca) i Wysokiem Mazowieckiem (niedziela, 30 czerwca). Wystąpili m.in. Afromental, De Mono i Ania Wyszkoni

Wszystkich, którzy nie mogą pojawić się na trasie Lata z Radiem zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na stronach internetowych Jedynki oraz Lata z Radiem, w każdą sobotę i niedzielę wakacji od godz. 16.00!

Zgodnie z tradycją, Agencja Muzyczna Polskiego Radia wydała płytę "Lato z Radiem 2013". Utwory z tego albumu towarzyszą audycji oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>> Można ją także dostać w naszym plenerowym studiu na trasie Lata z Radiem.

 

Przez całe wakacje zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania audycji "Lato z Radiem" codziennie na antenie radiowej Jedynki – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.

- - -

Nadawane od 1971 r. "Lato z Radiem" Pierwszego Programu Polskiego Radia to nie tylko jedna z najpopularniejszych w naszym kraju audycji, ale również – od 1992 roku – największa trasa koncertowa w Polsce. Zawsze budzi ogromne emocje i przyciąga wiernych fanów z całej Polski.

Czytaj także

Lato z Radiem: przygotuj się do podróży za jeden uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2013 13:02
Gościem radiowej Jedynki był Michał Witkiewicz z Polskiego Klubu Przygody, który podzielił się ze słuchaczami swoim doświadczeniem w podróżowaniu autostopem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: most w Wyszogrodzie lepszy niż fotoradar

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2013 13:36
- Tylko szaleńcy jechali przez ten most więcej niż 20-30 km/h - mówi o drewnianym moście w Wyszogrodzie jeden z mieszkańców miasta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: Bałtyk pełen tajemnic

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2013 14:14
Magdalena Nowakowska z Instytutu Archeologii UW powiedziała, że wszystkie zbiorniki wodne mogą kryć w sobie wiele tajemnic.
rozwiń zwiń