Ania Wyszkoni rozśpiewała publiczność Lata z Radiem - zobacz koncert

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 11:33
Piosenkarka była gwiazdą wieczoru w Wysokiem Mazowieckiem. Trasa Lata z Radiem trwa przez całe wakacje. Zapraszamy na kolejne koncerty!
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem (30.06.2013)
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem (30.06.2013)Foto: redakcja Lata z Radiem


Ania Wyszkoni wystąpiła z zespołem na scenie Lata z Radiem 30 czerwca 2013 roku. Wokalnie towarzyszyła jej Stashka, czyli Katarzyna Stasiak, która po latach towarzyszenia artystom w chórkach postanowiła nagrać solową płytę.

Posłuchaj wywiadu z Anią Wyszkoni, która była bohaterką "Tygodnia z Gwiazdą" >>>

Ania Wyszkoni porwała publiczność, wykonując swoje największe przeboje, także w nowych aranżacjach, i zachęcając zebranych do wspólnego śpiewania.

Szansa na kolejne spotkanie z Anią Wyszkoni na trasie Lata z Radiem już 28 lipca w Olsztynie!

Lato z Radiem - obejrzyj także koncerty Dody i De Mono >>>

A już w najbliższy weekend - 13 i 14 lipca - zapraszamy do Turku i Kalisza. Wystapią m.in. Stachursky, Myslovitz i Lady Pank. Poznaj szczegóły >>>

Lato z Radiem to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni. Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego radiowej Jedynki zaprasza Karolina Rożej .

Polecamy także płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

Na scenie Lata z Radiem grają w tym roku m.in. Ryszard Rynkowski, Lady Punk, Perfect, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Afromental, Pectus, Michał Zagrobelny, Blue Cafe, Myslovitz, De Mono, Doda, Andrzej Piaseczny, Bracia.

Lato z Radiem 2013 - zobacz zdjęcia z trasy koncertowej >>>

Przez całe wakacje zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania audycji "Lato z Radiem" - codziennie na antenie radiowej Jedynki, od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.

Czytaj także

Kasia Stasiak wychodzi z drugiego rzędu

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2013 16:43
Do tej pory śpiewała w chórkach Mariki, Ani Wyszkoni, czy zespołu Zakopower. – Ale pomysłów na swoje śpiewanie mam już tak dużo, że czas na solową płytę – powiedziała w studiu Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Wyszkoni: marzenia i wiara mogą czynić cuda

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 09:00
- Jeśli dochodzi do tego upór i ciężka praca, to już musi się udać - powiedziała w Lecie z Radiem piosenkarka Ania Wyszkoni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: gwiazdy w mieście gwiazd!

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 13:57
Z Wysokiego Mazowieckiego pochodzą m.in. aktorka Marta Dobecka i prof. Henryk Skarżyński, związany z miastem jest też zespół Trzeci Oddech Kaczuchy! A w niedzielę na scenie Lata z Radiem wystąpili Ania Wyszkoni, Afromental i Hamak Band!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem zawojowało Brodnicę i Wysokie Mazowieckie

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2013 12:39
Kolejne miasta na trasie koncertowej Lata z Radiem 2013 zdobyte. Publiczność zebrana w Brodnicy i w Wysokiem Mazowieckiem świetnie bawiła się podczas występów Ani Wyszkoni oraz zespołów De Mono i Afromental.
rozwiń zwiń