Lato z Radiem: Lady Pank i Stachursky. Koncert w Turku

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 14:57
W sobotę kolejny koncert Lata z Radiem. Gramy w Turku. Wystąpią Stachursky i Hamak Band. Gwiazdą wieczoru będzie Lady Pank.
Audio
  • Lato z Radiem koncerty w Turku i Kaliszu (Jedynka/Lato z Radiem)
Lady Pank
Lady PankFoto: PAP/Archiwum/Rafał Nowakowski

Lato z Radiem 2013 - zobacz gdzie gramy >>>

W Turku spotykamy się na Stadionie 1000-lecia przy ul. Sportowej. Najmłodszych uczestników imprez rozbawi Robi Show z programem obejmującym niezapomniane wiersze Brzechwy i Tuwima. Uczestników do wspólnej zabawy porwą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, a na odważnych czekać będzie wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania m.in. maskotka "Lata z Radiem” – foka. Publiczność rozgrzeje zespół Hamak Band, a nastpenie zagra Stachursky .

Zobacz koncerty Lata z Radiem: Myslovitz, Dody, De Mono i Ani Wyszkoni >>>

Jacek Stachursky tak zapowiada swoje występy: Kochani! Koncert w Turku to kolejna moja przygoda z koncertami z cyklu „Lato z Radiem”.  Bardzo się cieszę, że ponownie mogę się z Wami spotkać właśnie podczas tej trasy. Już dziś zapraszam na mój koncert w Turku oraz w Jeleniej Górze. Będzie DOSKOnała zabawa!

Gwiazdą koncertu będzie zespół Lady Pank . Obchodził w ubiegłym roku 30-lecie działalności. A w tym tygodniu był bohaterem cyklu Lata z Radiem "Tydzień z Gwiazdą".

Zobacz "Tydzień z Gwiazdą":  Lady Pank >>>

Wstęp, jak na wszystkie koncerty naszej letniej trasy, jest wolny. Koncerty oraz to co, dzieje się na letniej scenie Lata z Radiem będziemy transmitować na stronie internetowej Jedynki, Lata z Radiem oraz na www.polskieradio.pl w godz. 16.00 - 24.00.

Lato z Radiem to strefa dobrej zabawy : poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni . Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego Pierwszego Programu Polskiego Radia zaprasza Karolina Rożej .

Zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania Lata z Radiem codziennie na antenie radiowej Jedynki – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

tj

/

Czytaj także

Lato z Radiem 2013: 40 tys. osób na pierwszym koncercie

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 12:26
Pierwsze koncerty tegorocznego Lata z Radiem za nami. Ekipa radiowej Jedynki zawitała w Uniejowie i Wieluniu, a występy gwiazd – m.in. Dody, Myslovitz i Ryszarda Rynkowskiego – zgromadziły w sumie ok. 40 tysięcy osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: historia Lady Pank zaczęła się dzięki Izabeli Trojanowskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2013 15:26
- Ten zespół nie powstał w taki sposób, jak zwykle to wygląda, że zbiera się kilku kumpli ze szkoły. To był zespół trochę składany, stworzony przez ludzi z zupełnie różnych miast. Trzon stanowiliśmy Janek i ja. Potem doszedł Janusz - mówił w Jedynce Andrzej Mogielnicki, współzałożyciel Lady Pank.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Wyszkoni rozśpiewała publiczność Lata z Radiem - zobacz koncert

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 11:33
Piosenkarka była gwiazdą wieczoru w Wysokiem Mazowieckiem. Trasa Lata z Radiem trwa przez całe wakacje. Zapraszamy na kolejne koncerty!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: Lady Pank pod chińską granicą i rosół ze strun

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 15:06
- Nie było żadnej ochrony, żadnych bramek, scena była malutka, na niej dwie kolumny i jeden mikrofon. To była masakra - o początkach działalności zespołu opowiada Jan Borysewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: Lady Pank i rockandrollowe życie na trasie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 14:02
- Potrafiliśmy cały rok spędzić poza domem. Dostawałem aż uczulenia od hotelowej wykładziny. Cały czas koncerty, balangi i tak w kółko. Jak rockandrollowcy, prawidłowo znaczy się - wspominał Jedynce Andrzej Mogielnicki, współzałożyciel Lady Pank.
rozwiń zwiń

Czytaj także

De Mono: dredy już nam nie grożą

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 16:37
- To od Piotra Kubiaczyka wyszedł pomysł, by zrobić płytę jubileuszową, ale nie z własnymi kawałkami, tylko piosenkami, które nas kształtowały i dzięki którym istniejemy - powiedział Andrzej Krzywy w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

De Mono rozkołysali publiczność Lata z Radiem - zobacz koncert

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 17:00
De Mono porwał publiczność w Brodnicy, wykonując swoje największe przeboje, także w nowych aranżacjach, i zachęcając zebranych do wspólnego śpiewania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: Lady Pank i Emil Zola

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 14:38
- W stanie wojennym byliśmy w Krakowie w hotelu "Cracovia". Pod naszym oknem zomowcy bili dwóch chłopaków. Rzuciliśmy w nich krzesło, a oni strzelili do nas gazem. To my... drugie krzesło - wspomina Jan Borysewicz z Lady Pank.Potem powstały z tego "Zamki na piasku".
rozwiń zwiń