X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem: rower niejeden ma kształt

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2013 14:57
Pokonując trasę z Warszawy do Zamościa, reporter "Lata z Radiem" trafił tym razem do Gołębia koło Dęblina, gdzie znajduje się Muzeum Nietypowych Rowerów.
Audio
  • Fotoradar Lata z Radiem: Muzeum Nietypowych Rowerów w Gołębiu/ Relacja Łukasza Starowieyskiego (Jedynka/Lato z Radiem)
Rower treningowych dla pilotów
Rower treningowych dla pilotówFoto: www.muzeumrowerow.pl

W zbiorach muzeum znajduje się ponad 60 rowerów. - Nie wszystkie są pokazywane, ale około 40 każdy może dotknąć, pomacać, a nawet na nich pojeździć - zachęca Józef Konstanty Majewski, założyciel Muzeum Nietypowych Rowerów.

Fotoradar Lata z Radiem: prawie jak w raju >>>

Pasja rozmówcy Łukasza Starowieyskiego do nietypowych rowerów zrodziła się jeszcze w młodości. - Poszedłem do szkoły zawodowej i tam nauczyłem się obrabiać metal. Jak przyjechałem do domu na wakacje, to dwa rowery wyciągnąłem ze strychu, pociąłem, kuzyn je pospawał i miałem tandem. Może nie był jakiś super udany, ale wyścigi, które urządzaliśmy na wiejskich drogach, zawsze wygrywaliśmy. Zdarzały się nawet panienki, które chciały ze mną jeździć. A jedna to tak się przyzwyczaiła do tego roweru, że do tej pory mi pomaga - uśmiecha się Józef Konstanty Majewski.

Fotoradar Lata z Radiem: wsi spokojna, wsi wesoła >>>

Zapraszamy również na weekendowe koncerty oraz do słuchania "Lata z Radiem" codziennie na antenie radiowej Jedynki - od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedzielę w paśmie 10.00-13.00.

Lato z Radiem 2013 - zobacz gdzie gramy >>>

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl.

 

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fotoradar Lata z Radiem: król fryzjerów i jego "garconka"

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 12:39
W drodze do Turku i do Kalisza, gdzie w najbliższy weekend kolejne koncerty w ramach trasy Lata z Radiem reporter Łukasz Starowieyski zawędrował do Sieradza. Podobno źle wygląda, bo od trzech tygodni nie był u fryzjera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: prawie jak w raju

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2013 12:50
W ten weekend wszystkie drogi prowadzą do Zamościa, gdzie w sobotę kolejny koncert Lata z Radiem. Szlak przeciera reporter Łukasz Starowieyski. Fotoradar zrobił mu zdjęcie w Powsinie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem: wsi spokojna, wsi wesoła

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 13:00
Na trasie prowadzącej z Warszawy do Zamościa reporter Lata z Radiem znalazł się tuż koło małej wsi Kołbiel, której mieszkańcy usiłują uratować od zapomnienia dawną kulturę tego miejsca.
rozwiń zwiń