Ostatni koncertowy weekend Lata z Radiem. Dolnośląskie zaprasza!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2013 10:00
Przed nami ostatnie weekendowe spotkanie na tegorocznej trasie Lata z Radiem. W najbliższe sobotę i niedzielę zapraszamy do Świeradowa-Zdroju i Jeleniej Góry.
Audio
  • Lato z Radiem - 24 i 25 sierpnia zapraszamy do Świeradowa-Zdroju i Jeleniej Góry (Jedynka)
Łukasz Zagrobelny
Łukasz ZagrobelnyFoto: fot. Piotr Porębski/SonyMusicPolska

W sobotę 24 sierpnia spotykamy się na Stadionie Miejskim w Świeradowie-Zdroju. Już od rana Jedynkowa ekipa nadawać będzie z położonego w Górach Izerskich miasta. Zapraszamy do naszego plenerowego studia, którego gospodynią będzie Karolina Rożej oraz na koncert, który poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Scena Lata z Radiem tradycyjnie wystartuje o 16 zapewniając rozrywkę i dzieciom, i dorosłym. Zapraszamy do udziału w konkursach, ale przede wszystkim wspólnej zabawy przy muzyce gwiazd! W Świeradowie-Zdroju wystąpią: po raz pierwszy na tegorocznej trasie Lata z Radiem - Łukasz Zagrobelny , Krzysztof Krawczyk i Andrzej Piaseczny .

Koncerty Lata z Radiem - oglądaj nie tylko w weekendy >>>>

Także w niedzielę 25 sierpnia , spotkamy się w męskim składzie. Na scenie pojawią się Łukasz Zagrobelny, Afromental i Stachursky ! Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na lotnisko w Jeleniej Górze .

Tydzień z Gwiazdą - Stachursky, Doda, Enej, Maryla Rodowicz i in. o sobie samych >>>

Z przyjemnością informujemy także o dodatkowym, powakacyjnym spotkaniu z Latem z Radiem! 7 września zagramy w Kozienicach!

(asz)