X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konkurs "Ale o co chodzi?" w audycji "Popołudnie z Radiową Jedynką"

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2013 14:59
Organizatorem konkursu jest Polskie Radio S.A. Program 1 z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 77/85 (zwany dalej Organizatorem lub Polskim Radiem S.A.). Celem konkursu jest zwiększenie wśród słuchaczy popularności stacji radiowej.
Audio

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs przeprowadzony jest w dniach 26 - 30 sierpnia 2013r. w godz. 15.00 - 17.15 na antenie Programu 1 Polskiego Radia S.A. w dwóch etapach.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych, pełnoletnich, mających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, uprawnionych do użytkowania telefonu komórkowego oraz spełniających wymagania nałożone niniejszym Regulaminem.
3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora, ich krewni i powinowaci w linii prostej i w linii bocznej do drugiego stopnia oraz osoby pozostające z nimi we wspólnym pożyciu.

4. Każdy laureat konkursu może wygrać nagrodę tylko jeden raz w czasie trwania konkursu.

5. Zasady konkursu, podstawowe warunki określone w niniejszym Regulaminie, nagroda dla zwycięzców jak również czas trwania konkursu podawane będą w audycji „Popołudnie z Jedynką” w godz. 15.00 - 17.15 w dniach 26 - 30 sierpnia 2013r. Programie 1 Polskiego Radia S.A..
6. Regulamin znajduje się na stronie www.polskieradio.pl/jedynka.


§ 2
ZASADY KONKURSU

1. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie przesyłają wiadomość tekstową pod numer telefonu 72 151 (koszt: 2,46 PLN brutto za wysłanie wiadomości) wpisując poprawną odpowiedź na pytanie. Weryfikacja danych finalisty - następuje w oparciu o imię i nazwisko oraz numeru telefonu, z którego dokonano zgłoszenia  w konkursie. Wysłanie wiadomości sms z odpowiedzią na pytanie równoznaczne jest ze zgłoszeniem przez uczestnika chęci wzięcia udziału w konkursie oraz akceptacji postanowień niniejszego Regulaminu.

2. W konkursie nie są brane pod uwagę SMS-y wysyłane przez Internet.
3. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu: realizacji konkursu i doręczenia nagród. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie. Każdy uczestnik konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na co każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę.
4. Każdy uczestnik konkursu może wziąć udział konkursie dowolną liczbę razy.
5. Jeden SMS traktowany jest jako jedno zgłoszenie do konkursu.
6. Jeden SMS odpowiada pytaniu tylko z jednej edycji konkursu.

7. W pierwszym etapie każdej z edycji konkursu Organizator nie przewiduje przyznania żadnych nagród.


§ 3
NAGRODY

1. W drugim etapie każdej z edycji Organizator przewiduje przyznanie nagrody dwóm zwycięzcom w postaci dwóch wybranych przez Organizatora książek wydanych przez wydawnictwo Prószyński i S-ka:

-         Val McDermid, Odpłata (wartość brutto 39 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Leah Fleming, Córka kapitana (wartość brutto 42 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Nancy Jo Sales, Bling Ring (wartość brutto 32 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Kitty Ferguson, Krótka historia Stephena Hawkinga (wartość brutto 52 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Eva Weaver, Lalki z getta (wartość brutto 34 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Stefan Wroński, Dzidek (wartość brutto 32 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Orson Scott Card, Aaron Johnston, W przededniu (wartość brutto 35 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Annick Cojean, Kobiety Kadaffiego (wartość brutto 32 zł) – w sumie 2 sztuki

-         Georgia Bockoven, Rok, który zmienił wszystko (wartość brutto 38 zł0 – w sumie 2 sztuki

-         Mary Higgins Clark, Zaginiony rękopis (wartość brutto 32 zł) – w sumie 2 sztukiWartość jednego zestawu nie przekroczy 100 zł brutto.

2. Nagrody, o których mowa w ust. 1., będą przesłane w terminie 30 dni od dnia zakończenia konkursu pod wskazany przez zwycięzców adres.
3. W przypadku, gdy okaże się, że zwycięzcą konkursu jest jakakolwiek osoba, która nie spełnia warunków wskazanych w § 1 niniejszego Regulaminu, osoba taka traci prawa do nagrody. Ujawnienie tego faktu po doręczeniu nagrody powoduje, że osoba ta będzie zobowiązana do jej zwrotu. Organizator nie będzie zobowiązany do przyznania takiej nagrody innemu uczestnikowi.


§ 4
ETAPY KONKURSU
Etap I

1. Pierwszy etap Konkursu przeprowadzony jest w dniach 26 - 30 sierpnia 2013r. na antenie Programu 1 Polskiego Radia S.A. W tym etapie będzie zadane pytanie dot. tematyki ogólnej. Treść pytania będzie rozpowszechniana w sposób zapewniający jak największą promocję konkursu w Radiu.
2. Zadaniem słuchaczy będzie podanie poprawnej odpowiedzi wysyłając SMS pod wskazany numer podany w Regulaminie. 

Etap II

3. Drugi etap Konkursu przeprowadzony jest w dniach 26 - 30 sierpnia 2013r. około godz. 17.15 na antenie Programu 1 Polskiego Radia S.A.
4. Trzyosobowa komisja konkursowa spośród wszystkich zgłoszeń wybierze dwie osoby, które jako pierwsze przesłały wiadomość sms z poprawną odpowiedzią na zadane pytanie.

5. Organizator łączy się z osobami, o których mowa w ust. 4. Próba uzyskania połączenia podejmowana jest zgodnie z procedurą określoną w § 5 Regulaminu. Warunkiem otrzymania nagrody jest, aby osoba ta ponownie podała poprawną odpowiedź na pytanie.

§ 5
PROCEDURA TELEFONICZNEGO ŁĄCZENIA SIĘ Z FINALISTAMI

1. Próba uzyskania połączenia z osobami, których mowa w § 4 ust. 4 Regulaminu podejmowana jest dwukrotnie przy czym za każdym razem oczekiwanie na połączenie nie może przekroczyć sześciu sygnałów przy sygnale braku odpowiedzi ze strony adresata połączenia i czterech sekund przy sygnale zajętości. W przypadku nie wystąpienia żadnego z wyżej wymienionych sygnałów w ciągu pięciu sekund od chwili gdy zakończono wybieranie numeru, próbę tę ponawia się. W przypadku rozłączenia w trakcie rozmowy próba ponownego połączenia podejmowana jest według wyżej opisanej procedury. W chwili uzyskania połączenia uczestnik konkursu podaje przedstawicielowi komisji swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres oraz odpowiedź na pytanie.

2. Jeżeli pomimo poprawnego wykonania próby zrealizowania połączenia telefonicznego, połączenia z daną osobą nie uda się uzyskać, osoba ta nie bierze dalszego udziału w konkursie, Organizator łączy się z kolejną osobą, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi na pytanie w najkrótszym czasie zgodnie z procedura opisaną w ust. 1.

3. W przypadku uzyskania błędnej odpowiedzi Organizator łączy się z kolejną z osobą z listy, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi na pytanie w najkrótszym czasie zgodnie z procedura opisaną w ust. 1.
4. Procedura wyłonienia zwycięzców przeprowadzana jest do pozytywnego skutku, wg zasad jak wyżej.

§ 6
REKLAMACJE

1. Wszelkie reklamacje należy kierować do powołanej przez Organizatora Komisji Reklamacyjnej, na adres Program 1 Polskiego Radia S.A. 00-977 Warszawa, Al. Niepodległości 77/85.
2. Złożone przez Uczestników reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od dnia wpływu do Komisji Reklamacyjnej. O rozpatrzeniu reklamacji Uczestnik zostanie powiadomiony pisemnie.

Zobacz więcej na temat: konkurs
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak