X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magazyn Reporterów: koniec kolejek na poczcie?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2013 12:41
Jak działa innowacyjna sieć paczkomatów do świadczenia nowoczesnych usług kurierskich w województwie mazowieckim? Kto z niej korzysta?
Poczta Główna w Warszawie
Poczta Główna w WarszawieFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Czy to początek końca uciążliwych kolejek na poczcie? Coraz częściej załatwiając różne sprawy zamiast kontaktu z człowiekiem mamy automat. W reportażu i podczas dyskusji w studiu porozmawiamy o plusach i minusach nowych rozwiązań.

Do wysłuchania reportażu Eweliny Karpacz-Oboładze "Paczkomaty" oraz dyskusji w Magazynie Reporterów "Bez znieczulenia" zapraszamy w czwartek 19 września o godz. 21.10.

Audycja powstała na podstawie projektu "Dywersyfikacja działalności firmy Integer S.A. w oparciu o innowacyjną sieć paczkomatów doświadczenia nowoczesnych usług kurierskich w województwie mazowieckim" finansowanego przez regionalny program operacyjny województwa mazowieckiego w ramach rozwoju przedsiębiorczości.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nuda na poczcie? Nie z takim okazem

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 13:25
Wąż wypełzający z uszkodzonej paczki, pistolety ukryte w garnku, koralowce, kosz na śmieci z nogi słonia - to tylko niektóre z "przedmiotów", jakie celnicy znajdują na lotniskach, przejściach granicznych, urzędach pocztowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poczta Polska trafi na giełdę? Zarząd: w ciągu kilku lat

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 15:31
Zarząd Poczty Polskiej chce, by w najbliższych latach firma trafiła na giełdę. We wtorek prezes Poczty Jerzy Jóźkowiak powiedział, że Pocztę należy upublicznić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Jędrzejewski: opłata audiowizualna jest konieczna

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 09:09
- Zmiana systemu finansowania mediów publicznych jest niezbędna dla dalszego funkcjonowania Polskiego Radia i TVP - powiedział w Jedynce prof. Stanisław Jędrzejewski, przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia.
rozwiń zwiń