Magazyn Reporterów: koniec kolejek na poczcie?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2013 12:41
Jak działa innowacyjna sieć paczkomatów do świadczenia nowoczesnych usług kurierskich w województwie mazowieckim? Kto z niej korzysta?
Poczta Główna w Warszawie
Poczta Główna w WarszawieFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Czy to początek końca uciążliwych kolejek na poczcie? Coraz częściej załatwiając różne sprawy zamiast kontaktu z człowiekiem mamy automat. W reportażu i podczas dyskusji w studiu porozmawiamy o plusach i minusach nowych rozwiązań.

Do wysłuchania reportażu Eweliny Karpacz-Oboładze "Paczkomaty" oraz dyskusji w Magazynie Reporterów "Bez znieczulenia" zapraszamy w czwartek 19 września o godz. 21.10.

Audycja powstała na podstawie projektu "Dywersyfikacja działalności firmy Integer S.A. w oparciu o innowacyjną sieć paczkomatów doświadczenia nowoczesnych usług kurierskich w województwie mazowieckim" finansowanego przez regionalny program operacyjny województwa mazowieckiego w ramach rozwoju przedsiębiorczości.

Czytaj także

Nuda na poczcie? Nie z takim okazem

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 13:25
Wąż wypełzający z uszkodzonej paczki, pistolety ukryte w garnku, koralowce, kosz na śmieci z nogi słonia - to tylko niektóre z "przedmiotów", jakie celnicy znajdują na lotniskach, przejściach granicznych, urzędach pocztowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poczta Polska trafi na giełdę? Zarząd: w ciągu kilku lat

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 15:31
Zarząd Poczty Polskiej chce, by w najbliższych latach firma trafiła na giełdę. We wtorek prezes Poczty Jerzy Jóźkowiak powiedział, że Pocztę należy upublicznić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Jędrzejewski: opłata audiowizualna jest konieczna

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 09:09
- Zmiana systemu finansowania mediów publicznych jest niezbędna dla dalszego funkcjonowania Polskiego Radia i TVP - powiedział w Jedynce prof. Stanisław Jędrzejewski, przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia.
rozwiń zwiń