X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jerzy Połomski świętuje z Jedynką

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 18:03
W środę 18 września Jerzy Połomski obchodził 80. urodziny. Niedawny jubilat będzie gościem Jedynkowej audycji "Muzyka nocą".
Jerzy Połomski
Jerzy PołomskiFoto: PAP/Stanisław Rozpędzik

W jak znakomitej formie jest Jerzy Połomski można się było przekonać podczas licznych wywiadów, których udzielał z okazji swojego jubileuszu. Wyjątkowe było spotkanie z fanami, które zorganizowano w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Wszystkich tych, którzy nie mogli wtedy przyjść zapraszamy w imieniu Kazimierza Kowalskiego w poniedziałek 23 września między godz. 24.00 a 3.00 do audycji "Muzyka nocą".

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jerzy Połomski - showman z klasą

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 10:00
Bardzo prawdopodobne, że nikt nigdy nie usłyszałby o Jerzym Połomskim, gdyby dziś rozpoczął karierę. Nie wywołuje skandalów, nie pozuje. W dzisiejszym show-biznesie zwyczajnie by się "nie sprzedał". Czyżby?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Połomski zaśpiewał erotyk. I to jak!

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 19:11
- Pamiętam, że byłem wtedy nieśmiałym facetem i z tą piosenką zostałem trochę wypchnięty na scenę – wspominał w Jedynce Jerzy Połomski pewien pamiętny występ w Opolu. O jaki chodziło utwór?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twórczość Jana Zalewskiego. Jego piosenki zna cała Polska

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2013 21:32
- Gdy grał, to świat dla niego znikał. Była tylko muzyka i on - powiedziała w radiowej Jedynce o Janie Zalewskim jego żona Maria Zalewska.
rozwiń zwiń