Jerzy Połomski świętuje z Jedynką

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 18:03
W środę 18 września Jerzy Połomski obchodził 80. urodziny. Niedawny jubilat będzie gościem Jedynkowej audycji "Muzyka nocą".
Jerzy Połomski
Jerzy PołomskiFoto: PAP/Stanisław Rozpędzik

W jak znakomitej formie jest Jerzy Połomski można się było przekonać podczas licznych wywiadów, których udzielał z okazji swojego jubileuszu. Wyjątkowe było spotkanie z fanami, które zorganizowano w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Wszystkich tych, którzy nie mogli wtedy przyjść zapraszamy w imieniu Kazimierza Kowalskiego w poniedziałek 23 września między godz. 24.00 a 3.00 do audycji "Muzyka nocą".

pg

Czytaj także

Jerzy Połomski - showman z klasą

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 10:00
Bardzo prawdopodobne, że nikt nigdy nie usłyszałby o Jerzym Połomskim, gdyby dziś rozpoczął karierę. Nie wywołuje skandalów, nie pozuje. W dzisiejszym show-biznesie zwyczajnie by się "nie sprzedał". Czyżby?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Połomski zaśpiewał erotyk. I to jak!

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 19:11
- Pamiętam, że byłem wtedy nieśmiałym facetem i z tą piosenką zostałem trochę wypchnięty na scenę – wspominał w Jedynce Jerzy Połomski pewien pamiętny występ w Opolu. O jaki chodziło utwór?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twórczość Jana Zalewskiego. Jego piosenki zna cała Polska

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2013 21:32
- Gdy grał, to świat dla niego znikał. Była tylko muzyka i on - powiedziała w radiowej Jedynce o Janie Zalewskim jego żona Maria Zalewska.
rozwiń zwiń