Muzyka i sztuka na zamku

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2013 14:37
To nazwa projektu realizowanego w Iłży w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013. Chodzi o rozszerzenie działalności firmy zarządzającej ruinami tamtejszego zamku o klub muzyczny..
Audio
  • Na Magazyn Reporterów "Bez znieczulenia" zaprasza Jerzy Zawartka
Ruiny zamku w Iłży
Ruiny zamku w IłżyFoto: Wikipedia, lic. CC/Rafał Terkner

W wieczornym Magazynie Reporterów "Bez znieczulenia" najpierw zaprezentowany zostanie reportaż "Pod strzechy" Patrycji Gruszyńskiej-Ruman. Natomiast w dalszej części odbędzie się dyskusja poświęcona dostępowi do kultury w regionach ubogich w wydarzenia kulturalne w kontekście funduszy unijnych.

Reportaże w Jedynce >>>

Na Magazyn Reporterów "Bez znieczulenia" w czwartek 10 października po 21.00 zaprasza Jerzy Zawartka.

pg

Czytaj także

Informacyjna blokada wokół unijnych inwestycji

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 15:24
- Z naszego punktu widzenia działalność kontrolna obywateli coraz bardziej jest ograniczana, głównie przez orzecznictwo sądów administracyjnych, które w pewny zakresie stają po stronie administracji, która nie chce ujawniać wszystkiego - mówił w Jedynce Szymon Osowski, prezes Sieci Obywatelskiej "Watchdog Polska”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Masz pomysł? UE pomoże Ci go zrealizować

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2013 14:42
To już ostatnia szansa na unijne wsparcie w realizacji swoich pomysłów i marzeń. Jeszcze do 1 października można składać projekty w ramach międzynarodowego programu "Młodzież w Działaniu”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

UE: to koniec państwowej pomocy dla dużych firm

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 08:28
Od przyszłego roku otrzymanie wsparcia publicznego przez dużą firmę będzie graniczyć z cudem. Strefy i PAIIZ są zaniepokojone - informuje "Puls Biznesu".
rozwiń zwiń