X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dorota Osińska "Szaleć"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 18 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Dorota Osińska
Dorota OsińskaFoto: materiały promocyjne/Universal Music Polska

Dorota Osińska wraca ze swoją trzecią już solową płytą.
"Teraz" to kolejne oblicza muzyczne Doroty, zapowiedź nowych ważnych rozdziałów w jej twórczości. Bawi, dodaje otuchy i wzrusza jednocześnie. Zaskakuje lekkością i dynamicznością brzmień, zachowując przy tym charakterystyczną dla siebie liryczność. Niezmiennie zachwyca siłą swojego głosu.
Na płycie znajdziemy 12 utworów zróżnicowanych pod względem stylu.
Krążek rozpoczyna pogodne i optymistyczne "Szaleć" wybrane na pierwszy singiel z płyty. Dalej usłyszeć możemy m.in. chwytający za serce "To nie banał", nastrojową "Piosenkę minimalistyczną" czy lekko folkowy "Song o morzu".
Na płycie gościnnie wystąpił Zbigniew Zamachowski w romantycznym duecie "Coś z Cohena". Nie zabrakło także piosenk dedykowanej córeczce Doroty ("Cztery słońca"), która przyjdzie na świat w listopadzie. Obok nowych utworów znajdziemy polską wersję słynnego "Je suis malade" ("Jestem chora") oraz utwór "Biec w nadzieję" w nowej aranżacji.
Płyta "Teraz" to trzecia płyta w dorobku Doroty. W 2004 r. artystka zadebiutowała płytą "Idę" nagraną pod opieką artystyczną Włodzimierza Korcza. W 2010 r. nagrała album pt. "Kamyk zielony" z utworami pióra Magdy Czapińskiej.

materiały promocyjne/Universal Music Polska

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Birdy "Maybe"

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 15 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Treter "Zjazd koleżeński"

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 16 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DUBSKA "All I Have To Do Is Dream"

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 21:17
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 17 października w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń