X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Maanam, Olga Bończyk i Oshinski razem

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2013 15:47
W najbliższą niedzielę studio radiowej Jedynki pełne będzie gości! Zaproszeni przez Marię Szabłowską muzycy prezentują różne style i gatunki, ale każdy z nich to, co robi, robi z pasją.
Audio
  • Maria Szabłowska zaprasza na "Leniwą Niedzielę"
Olga Bończyk
Olga BończykFoto: PR/Wojciech Kusiński

W "Leniwej Niedzieli" spotykamy się tradycyjnie o 10.00 i już w pierwszej godzinie audycji Milo Kurtis opowie o nowej płycie oraz o reaktywacji Maanamu.

Po godz. 11.00 gościem Marii Szabłowskiej będzie John Oshinski, śpiewak, poeta, raper, który występuje we Francji jako John Banzaï. Artysta o wielonarodowych korzeniach tworzy po francusku, angielsku i polsku, współpracuje z wieloma artystami, w tym z zespołem Les Nubians – jedynym francuskim laureatem nagrody Grammy. Polski album twórcy – "Zła Łza", to muzyczna interpretacja jego dość abstrakcyjnych wierszy. Jest okraszona świetną muzyką, nawiązującą do tradycji muzycznych z różnych zakątków świata, skomponowaną przez Maćka Kierzkowskiego.

Zapraszamy także na spotkanie z Olgą Bończyk, która zjawi się w studiu z nowym albumem "5 rano"!

W audycji nie zabraknie także spotkania z Marcinem Chłopasiem w cyklu "Bieganie na fali", historią w Kronice Powstania Styczniowego oraz bohaterami radiowej powieści "W Jezioranach". A o godz. 14.00 - Piosenki na życzenie! Wszystkich, którzy chcieliby na antenie Jedynki usłyszeć swój ulubiony utwór zapraszamy do kontaktu: adres mailowy: koncert@polskieradio.pl, telefon: 22 645 20 11, w trakcie trwania audycji sms: 71151, a także na profilu radiowej Jedynki na Facebook'u.

Do słuchania "Leniwej Niedzieli" 11 listopada zapraszamy w godz. 10.00 - 16.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maanam reaktywacja. Zespół wraca w "złotym składzie"

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 16:11
- Kora nie wie, ale się domyśla - powiedział w radiowej Jedynce perkusista Paweł Markowski o reaktywacji zespołu Maanam.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Szabłowska wygrała Wielki Test o Polskim Filmie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 12:38
W parze z reżyserem Januszem Zaorskim dziennikarka radiowej Jedynki pokonała m.in. Agnieszkę Holland i Roberta Biedronia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Szabłowska ambasadorem Stolicy Polskiej Piosenki!

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2013 18:48
Tytuł ten przyznał dziennikarce radiowej Jedynki prezydent Opola. - Dla mnie to ogromny zaszczyt. Nigdy nie myślałam, że będę ambasadorem czegokolwiek, a jeśli jest to związane z polską piosenką, to ja bardzo się cieszę, bo jej los zawsze leżał mi na sercu - mówi Maria Szabłowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Wyszkoni: praca nad płytą "Marek Jackowski" była piękna i radosna

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 15:19
- Marek Jackowski marzył, żeby wrócić na scenę i dać jeszcze ludziom coś od siebie. Bardzo emocjonalnie podchodził do tej płyty i starannie dobierał sobie gości. Czuję się zaszczycona, że mogłam się wśród nich znaleźć - mówiła w Jedynce Ania Wyszkoni.
rozwiń zwiń