Michael Douglas jako Valentino Liberace

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 10:55
W "Magazynie bardzo filmowym" rozmowa z Michaelem Douglasem, odtwórcą roli kultowego amerykańskiego pianisty i showmana o polsko-włoskich korzeniach, Władzia Valentino Liberace.
Audio
Michael Douglas
Michael DouglasFoto: PAP/DPA/Archiwum/Bernd von Jutrczenka

W tę postać Michael Douglas wcielił się w filmie "Wielki Liberace”. Jak tłumaczył, Liberace był niezwykłą indywidualnością.

W "Magazynie bardzo filmowym" Joanna Sławińska i Błażej Hrapkowicz omówią też filmowe premiery weekendu. Na ekrany kin wchodzą m.in. "Mr. Baker", "Kobieta w klatce", "Call girl", "Ostatnie piętro" i zrekonstruowany cyfrowo przedwojenny film "Zew morza".

>>> W tonacji kina <<< słuchaj na moje.polskieradio.pl

Na "Magazyn bardzo filmowy" w piątek po godz. 20.00 zaprasza Joanna Sławińska.

Kultura w radiowej Jedynce >>>

tj

Zobacz więcej na temat: aktorzy FILM Michael Douglas
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Emmanuelle Seigner: "Wenus w futrze" nawiązuje do kilku filmów Polańskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 15:15
- Pojawia się motyw noża (film "Dziecko Rosemary"), kobieta robi mężczyźnie makijaż (film "Matnia") oraz mężczyzna przebiera się za kobietę (film "Lokator") - powiedziała w rozmowie ze Joanną Sławińską aktorka Emmanuelle Seigner o najnowszym filmie Romana Polańskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filmowa Papusza. Kobieta wrażliwa i silna

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 13:08
- Zmaga się od urodzenia z przeciwnościami losu, a gdy jej poetycka dusza staje w kontrze do tego, co ją spotyka, okazuje się, że jest niezłomna i potrafi postawić na swoim - powiedziała w radiowej Jedynce Jowita Budnik, która w filmie Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego wcieliła się w postać romskiej poetki.
rozwiń zwiń