X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Abp. Michalik i metropolita Hilarion w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 17:50
W sobotę 30 listopada metropolita Hilarion i przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Józef Michalik będą gośćmi "Sygnałów dnia" o godz. 7.15.
Od lewej: szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski, rektor UKSW ks. prof. Stanisław Dziekoński, metropolita wołokołamski - Hilarion, przewodniczący KEP arcybiskup Józef Michalik, metropolita warszawski i całej Polski - Sawa, ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce Aleksander Aleksiejew i prymas senior Henryk Muszyński, podczas konferencji P
Od lewej: szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski, rektor UKSW ks. prof. Stanisław Dziekoński, metropolita wołokołamski - Hilarion, przewodniczący KEP arcybiskup Józef Michalik, metropolita warszawski i całej Polski - Sawa, ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce Aleksander Aleksiejew i prymas senior Henryk Muszyński, podczas konferencji "PFoto: PAP/Grzegorz Jakubowski

Na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego trwa polsko-rosyjska konferencja "Przyszłość chcrześcijaństwa w Europie. Rola Kościołów i narodów Polski i Rosji". Konferencja kolejna wspólna inicjatywa - po ubiegłorocznym orędziu o pojednaniu wystosowanym przez zwierzchników kościołów w Polsce i w Rosji.

Metropolita Hilarion, odpowiedzialny za kontakty zagraniczne w rosyjskiej cerkwi zapowiada, że kolejnym krokiem w pojednaniu polsko-rosyjskim będzie spotkanie w Rosji.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z oboma hierarchami w sobotnich "Sygnałach dnia" (godz. 6.00 - 9.00).

Naszym gościem będzie także Marzena Koszewska (PKOl), wiceszefowa Misji Olimpijskiej w Soczi.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Moskiewska Cerkiew sugeruje spotkanie papieża Franciszka z patriarchą Cyrylem

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 16:19
Potrzebę takiego spotkania widzi metropolita Hilarion odpowiedzialny za kontakty zagraniczne rosyjskiej cerkwi prawosławnej.
rozwiń zwiń