X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dorota Osińska. Solo po raz trzeci

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 10:37
Jej dotychczasowy repertuar tworzyli najwybitniejsi autorzy i kompozytorzy: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan, Ernest Bryll.
Audio
  • Na "Leniwą niedzielę" zaprasza Maria Szabłowska
Dorota Osińska
Dorota OsińskaFoto: mat. la mediów/oficjalna strona artystki

Debiutancki album zatytułowany "Idę", który nagrała w 2004 roku, ukazał się w Polsce i Stanach Zjednoczonych. W 2010 r. wydała drugi album pod tytułem "Kamyk Zielony" z utworami pióra Magdy Czapińskiej.

Jesienią tego roku, po niezwykle ciepło przyjętym udziale w programie "The Voice of Poland", gdzie w finale znalazła się z Natalią Sikorą , wydała swój trzeci krążek.

O pracy nad albumem "Teraz", graniu w teatrze i udziale w muzycznym show Dorota Osińska opowie słuchaczom "Leniwej niedzieli" 1 grudnia po godz. 11.20.

A po 13.40 Katarzyna Żak opowie śpiewaniu w spektaklach teatralnych: "Siostrunie", premierowo "Przedstawienie świąteczne" w Och Teatrze, "Zdobyć, utrzymać, porzucić" w Teatrze Roma.

W audycji nie zabraknie biegowego spotkania z Marcinem Chłopasiem (godz. 10.20) i nowego odcinka "W Jezioranach". A o 14.00 zapraszamy na Piosenki na życzenie! Aby usłyszeć na antenie Jedynki swój ulubiony utwór zapraszamy do kontaku: mail - koncert@polskieradio.pl, tel. - 22 645 20 11, w trakcie trwania audycji sms - 71151 i Fb .
O godzinie 15.00 powtórzymy najnowszy odcinek "Kroniki Powstania Styczniowego".
Na "Leniwą niedzielę" 1 grudnia w godz. 10.00 - 16.00 zaprasza Maria Szabłowska

Zobacz więcej na temat: Maria Szabłowska MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maria Szabłowska wygrała Wielki Test o Polskim Filmie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 12:38
W parze z reżyserem Januszem Zaorskim dziennikarka radiowej Jedynki pokonała m.in. Agnieszkę Holland i Roberta Biedronia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Szabłowska ambasadorem Stolicy Polskiej Piosenki!

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2013 18:48
Tytuł ten przyznał dziennikarce radiowej Jedynki prezydent Opola. - Dla mnie to ogromny zaszczyt. Nigdy nie myślałam, że będę ambasadorem czegokolwiek, a jeśli jest to związane z polską piosenką, to ja bardzo się cieszę, bo jej los zawsze leżał mi na sercu - mówi Maria Szabłowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Milo Kurtis: całe życie kibicowałem Maanamowi

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2013 15:00
- W 1975 roku Marek Jackowski odszedł z grupu Osjan i zadzwonił do mnie z propozycją założenia nowej kapeli. Dał nam nazwę Sensacyjna Grupa Okazjonalna, a później zmienił na Maanam, co było odwołaniem do naszych imion - wspominał Milo Kurtis w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nabiha - w jej muzyce Skandynawia spotyka się z Afryką

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2013 13:54
- Wychowałam się w prawdziwym tyglu kulturowym. Wiele podróżowałam. To miało na mnie wpływ. Czasem włączam do swojej muzyki elementy afrykańskie, a czasem duńskie. Nie myślę jednak o tym specjalnie, gdy tworzę - mówiła w Jedynce Nabiha, duńska wokalistka o afrykańskich korzeniach.
rozwiń zwiń