Choinki Jedynki 2013 w Uniejowie. Do zdobycia były prace Materny, Salety, Cieślak i Banasiuka

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 15:42
Uniejów był drugim miastem na trasie "Czterech pór roku", w którym będą licytowane prace, przygotowane przez przyjaciół radiowej Jedynki. Wystarczyło wysłać SMS pod nr 71 151 (koszt 1,23 zł z VAT) ze specjalnym kodem przypisanym danemu obrazkowi oraz proponowaną wyceną jego wartości albo zadzwonić pod nr 22 645 22 55. Cena wywoławcza każdej z prac wynosiła 500 zł.
Audio
  • Burmistrz Uniejowa Józef Kaczmarek (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Lodowisko w Uniejowie (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Zoo w Uniejowie (Cztery pory roku/Jedynka)
  • W termach w Uniejowie jest więcej jodu niż nad Bałtykiem (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Końcowa licytacja prac przyjaciół radiowej Jedynki (Cztery pory roku)
Przemysław Saleta i Karolina Rożej
Przemysław Saleta i Karolina RożejFoto: Wojciech Kusiński/PR

Bierz udział i śledź przebieg licytacji >>>

Tym razem na aukcję były wystawione obrazy Przemysława Salety , Krzysztofa Materny , Anny Cieślak i Mateusza Banasiuka .

Najwyższą kwotę zaoferowano za pracę Przemysława Salety - 2,5 tys. złotych. Rysunek zawiśnie w termach w Uniejowie, podobnie jak praca Mateusza Banasiuka, która została sprzedana za 1000 złotych. Praca Anny Cieślak za 2100 złotych stała się własnością pana Ireneusza z Opola. Za obraz namalowany przez Krzysztofa Maternę pan Grzegorz zaoferował 1300 złotych. W sumie zebraliśmy 6900 złotych.

Po dwóch aukcjach w Gnieźnie i Uniejowie na koncie Choinek Jedynki jest już 13 850 złotych!

Aukcję w Uniejowie prowadzili Roman Czejarek i Karolina Rożej. W audycji  "Cztery Pory Roku" relacjonowali słuchaczom radiowej Jedynki przebieg licytacji, a także rozmawiali z ciekawymi gośćmi i mieszkańcami miasta. Licytację w studiu w Warszawie prowadziła Małgorzata Raducha.

Choinki Jedynki. Szczegóły akcji >>>

/ W poniedziałek 2 grudnia licytowaliśmy w Gnieźnie prace Anny Dymnej, Kajetana Kajetanowicza, Magdaleny Fikus i Marty Żmudy -Trzebiatowskiej. Zebraliśmy 6950 złotych >>>

W ramach akcji "Choinki Jedynki" swoją wizję magii świąt zdecydowali się uwiecznić na płótnie Przemysław Saleta, Kajetan Kajetanowicz, prof. Michał Kleiber z żoną lekkoatletką, płotkarką Teresą Sukniewicz-Kleiber, prof. Łukasz Turski z wnukiem Przemysławem, prof. Magdalena Fikus, Maria Czubaszek, Stan Borys, Adam Maciejewski z córką Anetą, Henryk Talar z wnukiem Antosiem, Zygmunt Miłoszewski, Jacek Dehnel, Paweł Królikowski, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Materna, Anna Cieślak, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Elżbieta Romanowska, Dawid Ogrodnik, Marcin Kwaśny, Dorota Zawadzka, Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk z zespołu De Mono. Ich prace trafią pod młotek w kolejnych dniach licytacji.

Choinki Jedynki 2013 - 12 grudnia wieki finał >>> wybierz i wylicytuj

Licytowane będą również wykonane z przeznaczeniem na aukcję prace pani prezydentowej Anny Komorowskiej, Anny Dymnej, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Ireny Szewińskiej, Tomasza Zimocha oraz Jerzego Owsiaka. W aukcjach wezmą udział nie tylko mieszkańcy miejscowości, ale i słuchacze Radiowej Jedynki.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane nie tylko Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć), ale także Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.

/

/
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń