Choinki Jedynki 2013 w Białej Podlaskiej. Mniej nie znaczy gorzej!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 12:30
W sobotę 7 grudnia licytowaliśmy prace Doroty Zawadzkiej, Marii Czubaszek i Pawła Królikowskiego. Udało się zebrać 12 tys. 955 zł, co, biorąc pod uwagę mniejszą niż dotychczas liczbę obrazów wystawionych na aukcję, jest świetnym wynikiem!
Prace Doroty Zawadzkiej, Marii Czubaszek i Pawła Królikowskiego licytować będziemy w sobotę 7 grudnia. Zapraszamy do włączenia się do akcji charytatywnej Choinki Jedynki
Prace Doroty Zawadzkiej, Marii Czubaszek i Pawła Królikowskiego licytować będziemy w sobotę 7 grudnia. Zapraszamy do włączenia się do akcji charytatywnej Choinki Jedynki!Foto: PAP/Stach Leszczyński,PAP/TVP-Ireneusz Sobieszczuk

Na aukcję były wystawione prace Doroty Zawadzkiej, Marii Czubaszek i Pawła Królikowskiego.

Choinki Jedynki. Szczegóły akcji >>>

Najwyższą cenę - 5555 zł - osiągnęła praca Marii Czubaszek. Za okrągłe 5 tys. sprzedany został obraz Pawła Królikowskiego, a ten Doroty Zawadzkiej znalazł nabywcę za 2400 zł. Mimo, że zamiast czterech jak dotychczas, w sobotę licytowano tylko trzy prace, to osiągnięty wynik - 12 955 zł - jest drugim najlepszym w czasie aukcji. W sumie od poniedziałku zebrano już 61 605 zł.

Przebiegu licytacji można było słuchać na antenie Jedynki. Roman Czejarek, Karolina Rożej i Małgorzata Raducha informowali Państwa o aktualnym stanie aukcji.

Choinki Jedynki 2013 - tak powstawały prace Przyjaciół Jedynki >>>

Jak każdego dnia słuchacze mieli możliwość zdobycia upatrzonej pracy plastycznej - wystarczyło wysłać SMS pod nr 71 151 (koszt 1,23 zł z VAT) ze specjalnym kodem przypisanym danemu obrazkowi oraz proponowaną wyceną jego wartości albo zadzwonić pod nr 22 645 22 55 . Cena wywoławcza każdej z prac wynosi 500 zł.

Licytuj i obserwuj przebieg aukcji >>>

/

Poprzednie licytacje:

2 grudnia w Gnieźnie >>>

3 grudnia w Uniejowie >>>

4 grudnia w Zamościu >>>

5 grudnia w Tarnobrzegu >>>

6 grudnia w Jaśle >>>

Choinki Jedynki 2013 - 12 grudnia wieki finał >>> wybierz i wylicytuj

W niedzielę podczas ostatniej aukcji licytowane będą również wykonane z przeznaczeniem na aukcję prace pani prezydentowej Anny Komorowskiej, Jacka Dehnela, Adama Maciejewskiego i Łukasza Turskiego. W aukcji wezmą udział nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale i słuchacze Radiowej Jedynki.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane nie tylko Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć), ale także Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.

W ramach akcji "Choinki Jedynki" swoją wizję magii świąt zdecydowali się uwiecznić na płótnie Przemysław Saleta, Kajetan Kajetanowicz, prof. Michał Kleiber z żoną lekkoatletką, płotkarką Teresą Sukniewicz-Kleiber, prof. Łukasz Turski z wnukiem Przemysławem, prof. Magdalena Fikus, Maria Czubaszek, Stan Borys, Adam Maciejewski z córką Anetą, Henryk Talar z wnukiem Antosiem, Zygmunt Miłoszewski, Jacek Dehnel, Paweł Królikowski, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Materna, Anna Cieślak, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Elżbieta Romanowska, Dawid Ogrodnik, Marcin Kwaśny, Dorota Zawadzka, Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk z zespołu De Mono. Ich prace trafią pod młotek w kolejnych dniach licytacji.

/


/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak o Choinkach Jedynki: dziękuję wszystkim, którzy biorą udział w takich akcjach

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 22:03
Podczas trzeciej licytacji prac znanych Polaków, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej Choinki Jedynki, obraz Jurka Owsiak została wylicytowany za 3 tysiące złotych.
rozwiń zwiń