X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2013 w Warszawie! Wzruszająco i z humorem

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 14:00
W niedzielę 8 grudnia podczas specjalnego wydania audycji "Cztery pory roku" licytowane były prace małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, Jacka Dehnela, Adama Maciejewskiego i Łukasza Turskiego. Na słuchaczy czekają dodatkowe atrakcje!
Audio
  • Emocjonujący finał licytacji prac gwiazd w Warszawie. Posłuchaj >>>
Anna Komorowska, Adam Maciejewski, Łukasz Turski i Jacek Dehnel
Anna Komorowska, Adam Maciejewski, Łukasz Turski i Jacek DehnelFoto: www. prezydent.pl/Jacek Turczyk (PAP)/Andrzej Hrechorowicz (PAP)/Wojciech Pacewicz (PAP)

Specjalne wydanie "Czterech pór roku" w niedzielę 8 grudnia prowadzili Roman Czejarek i Karolina Rożej.

Tak jak w innych miastach, gdzie odbywały się poprzednie licytacje zapraszamy słuchaczy Jedynki do spotkania z nami! Przed budynkiem Polskiego Radia przy Alei Niepodległości 77/85 w Warszawie czekać na Państwa będą nasi redaktorzy oraz leśnicy z choinkami.

Licytacja w Warszawie - zobacz i posłuchaj jak padał rekord >>>

 

Podczas niedzielnej licytacji w Warszawie do zdobyć były prace: Anny Komorowskiej , Jacka Dehnela , Adama Maciejewskiego i prof. Ł ukasza Turskiego .

Poznaj wyniki wszystkich licytacji prac gwiazd >>>

Zanim jednak doszło do finałowej licytacji, wspominaliśmy to, co działo się podczas wcześniejszych sześciu aukcji. Dzwoniliśmy do gwiazd, których prace osiągnęły w poszczególne dni najwyższe ceny oraz do osób, które je kupiły.

Choinki Jedynki 2013 - tak powstawały prace Przyjaciół Jedynki >>>

Naszym gościem w studiu w Krakowie była Anna Dymna , prezes Fundacji "Mimo Wszystko" , a w studiu w Katowicach - Przemysław Sobieszczuk , prezes Stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy Dotyk" .

Poprzednie licytacje:

2 grudnia w Gnieźnie >>>

3 grudnia w Uniejowie >>>

4 grudnia w Zamościu >>>

5 grudnia w Tarnobrzegu >>>

6 grudnia w Jaśle >>>

7 grudnia w Białej Podlaskiej >>>

Choinki Jedynki 2013 - 12 grudnia wieki finał >>> wybierz i wylicytuj

W ramach akcji "Choinki Jedynki" swoją wizję magii świąt zdecydowali się uwiecznić na płótnie Przemysław Saleta, Kajetan Kajetanowicz, prof. Michał Kleiber z żoną lekkoatletką, płotkarką Teresą Sukniewicz-Kleiber, prof. Łukasz Turski z wnukiem Przemysławem, prof. Magdalena Fikus, Maria Czubaszek, Stan Borys, Adam Maciejewski z córką Anetą, Henryk Talar z wnukiem Antosiem, Zygmunt Miłoszewski, Jacek Dehnel, Paweł Królikowski, Mateusz Banasiuk, Krzysztof Materna, Anna Cieślak, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Elżbieta Romanowska, Dawid Ogrodnik, Marcin Kwaśny, Dorota Zawadzka, Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk z zespołu De Mono. Ich prace trafią pod młotek w kolejnych dniach licytacji.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane nie tylko Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć), ale także Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013 w Białej Podlaskiej. Mniej nie znaczy gorzej!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 12:30
W sobotę 7 grudnia licytowaliśmy prace Doroty Zawadzkiej, Marii Czubaszek i Pawła Królikowskiego. Udało się zebrać 12 tys. 955 zł, co, biorąc pod uwagę mniejszą niż dotychczas liczbę obrazów wystawionych na aukcję, jest świetnym wynikiem!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Najważniejsza licytacja dopiero nadchodzi!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 14:00
Wielki finał XII akcji i aukcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" nastąpi w czwartek 12 grudnia. Tego dnia odbędzie się licytacja obrazków wykonanych przez dzieci.
rozwiń zwiń