X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prywatna apokalipsa wrażliwego artysty

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015 01:00
Literacki debiut Marka Adamika budzi dreszcze zachwytu i przerażenia. Na antenie Jedynki książkę "Sensu sens" czyta Marcin Przybylski.
Audio
Utalentowany aktor filmowy i teatralny, wykładowca warszawskiej Akademii Teatralnej czyta w Radiowej Jedynce książkę Marka Adamika Sensu sens
Utalentowany aktor filmowy i teatralny, wykładowca warszawskiej Akademii Teatralnej czyta w Radiowej Jedynce książkę Marka Adamika "Sensu sens" Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Bohaterem książki jest młody, bardzo utalentowany i obdarzony niezwykłą wyobraźnią artysta, którego kondycja fizyczna ulega niezrozumiałemu, a gwałtownemu załamaniu i który nagle musi skonfrontować się z obcym światem szpitali i lekarzy. Krucha rzeczywistość miesza się z realizmem magicznym i snem.

 

mat. wyd. Editio mat. wyd. Editio

Oryginalne połączenie tekstu i obrazu, przemieszanie wątków wabi czytelnika, każe mu odkrywać kolejne sekrety, nadawać własny porządek całej historii i odczytywać ją na wielu poziomach. Kto jest na tyle odważny, by zejść w najgłębsze zakamarki swojej duszy, jeśli wie, że może nie wrócić, a w najlepszym razie straci coś, co stanowiło do tej pory treść jego życia?

***

Fragmenty powieści w "Lekturach Jedynki" czytał Marcin Przybylski.

mat. promocyjne wyd. Editio/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wiedźmin. Sezon burz". Słuchowisko w gwiazdorskiej obsadzie

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 10:30
- W literaturze Sapkowskiego stale odkrywam coś dla siebie. Czasem jej nienawidzę, ale zawsze czekam na ciąg dalszy - mówi Henryk Talar.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Szyfr" - w świecie chińskich kryptologów

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 10:40
To jedna z najlepiej sprzedających się chińskich powieści, niezwykły literacki thriller. Czyta Marcin Perchuć.
rozwiń zwiń