Maria Seweryn czyta "Obiecaj mi"

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 17:50
Na antenie Jedynki prezentujemy przejmującą powieść Richarda Paula Evansa "Obiecaj mi", przedstawiającą powikłane losy pewnej wystawionej na próbę życia kobiety...
Audio

W notce redakcyjnej możemy przeczytać, że to powieść o obietnicach, których moc jest zdolna pokonać czas...

"Tamtego roku Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem. W chwili próby zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które do tej pory składał.

Wtedy właśnie pojawił się Matthew – niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Wiedział, jak pomóc, co zrobić, by Beth znów zaczęła się uśmiechać, znał odpowiedzi na dręczące ją pytania. On też złożył obietnicę. Czy będzie w stanie jej dotrzymać? Kim naprawdę jest Matthew i skąd tyle wie na temat Beth i jej rodziny?".

Przekład: Hanna de Broekere.

>>> Posłuchaj rozmowy z Hanną de Broekere, którą w magazynie "Moje księżki" przeprowadziła Magda Mikołajczuk

Każda z dziesięciu powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczytach list bestsellerów, a ich łączny nakład w Stanach Zjednoczonych przekroczył 14 milionów egzemplarzy. W Wydawnictwie Znak literanova do tej pory ukazały się "Stokrotki w śniegu", "Szukając Noel" oraz "Kolory tamtego lata".

Zobacz więcej na temat: paula Stany Zjednoczone

Czytaj także

Jerzy Stuhr czyta Kisiela (odc. 20-39)

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2011 23:43
Na antenie Dwójki prezentujemy powieść Stefana Kisielewskiego "Widziane z góry" przedstawiającą powikłane losy pewnego wysoko postawionego działacza partyjnego...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powieść o Warszawie. "To miasto bardzo otwarte"

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2011 20:14
"Mówi Warszawa" to pierwsza wielogłosowa powieść o współczesnej stolicy - mówi Marek Kochan pomysłodawca i redaktor tomu który ukazał się na rynku księgarskim.
rozwiń zwiń