Zdrada w rajskiej scenerii

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 08:46
W "Lekturach Jedynki" fragmenty bestsellerowej powieści "Spadkobiercy" hawajskiej pisarki Kaui Hart Hemmings czyta Piotr Polk.
Audio
Piotr Polk
Piotr PolkFoto: Wojciech Kusiński/PR

/

17 lutego wejdzie na nasze ekrany film wg tej książki z George`em Clooneyem (Złoty Glob i nominacja do Oskara) w roli Matta Kinga, bogatego prawnika z Honolulu, ojca dwóch córek, który nagle musi do swojej roli dorosnąć: jego żona zapada w śpiączkę po wypadku na łodzi motorowej. Matt ma jeszcze na głowie sprzedaż ogromnych połaci hawajskiej ziemi, która należy do jego rodziny oraz wiadomość o zdradzie żony.


Zobacz więcej na temat: lektury jedynki

Czytaj także

Skandynawia - ojczyzna kryminałów

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 12:00
- To nasza tradycja literacka - podkreśla Mari Jungstedt, znana szwedzka dziennikarka i pisarka, która przyjechała z wizytą do Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie demony z Sandomierza

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2012 11:27
Okazuje się, że miasto to może być nie tylko tłem ciepłej i chętnie oglądanej opowieści o pewnym księdzu. W Sandomierzu wydarzają się tajemnicze morderstwa, u których źródeł leżą, jak się zdaje, polskie grzechy główne…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Morderczy "Puszczyk" czyta Sławomir Orzechowski

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 17:40
Druga część opowieści o Stanisławie Madeju to znakomita intryga kryminalna przeplatająca się z historycznymi zagadkami i wątkiem miłosnym. "Puszczyk" Jana Grzegorczyka na antenie od poniedziałku do piątku po 17.40.
rozwiń zwiń