Thriller Rosamund Lupton "Potem" w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2012 20:00
Agata Kulesza, zdobywczyni Orła 2012 (Polskiej Nagrody Filmowej) za pierwszoplanową rolę żeńską w filmie "Róża" czyta fragmenty powieści.
Audio
Agata Kulesza
Agata KuleszaFoto: filmpolski.pl

"Mam głowę na karku, jestem przytomna, wszystkie klepki są na swoich miejscach, jestem w pełni władz umysłowych. Jestem tą samą Grace, co wczoraj, tylko że… wyszłam z mojego ciała - opowiada bohaterka tej fascynującej i pięknej powieści.

/

Grace leży właśnie umierająca na oddziale intensywnej terapii po strasznym pożarze szkoły, do której chodzi jej synek Adam. W sali obok walczy o życie jej poparzona córka - siedemnastoletnia Jenny. Zawieszona między życiem a śmiercią, Grace prowadzi własne śledztwo. Szybko okazuje się, że nic nie jest takie, na jakie wyglądało wcześniej. Każda odpowiedź rodzi bowiem kolejne tajemnice. A POTEM sprawy wymykają się spod kontroli… Pierwsza powieść Rosamund Lupton - "Siostra", wtargnęła przebojem na rynek wydawniczy, zdobywając serca milionów czytelników na świecie. W Wielkiej Brytanii została okrzyknięta mianem najlepiej sprzedającego się debiutu literackiego 2010 roku, utrzymując się w pierwszej 20. na liście bestsellerów Sunday Times.

"Lektury Jedynki" od poniedziałku do piątku ok. godz. 17:45. Zapraszamy do słuchania również na stronie radiowej Jedynki.

Czytaj także

Joanna Szczepkowska czyta "Zagrać Marię"

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2011 22:00
Zapraszamy do posłuchania fragmentów niezwykłej powieści poświęconej niezwykłej kobiecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Morderczy "Puszczyk" czyta Sławomir Orzechowski

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 17:40
Druga część opowieści o Stanisławie Madeju to znakomita intryga kryminalna przeplatająca się z historycznymi zagadkami i wątkiem miłosnym. "Puszczyk" Jana Grzegorczyka na antenie od poniedziałku do piątku po 17.40.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdrada w rajskiej scenerii

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 08:46
W "Lekturach Jedynki" fragmenty bestsellerowej powieści "Spadkobiercy" hawajskiej pisarki Kaui Hart Hemmings czyta Piotr Polk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Księżniczka z lodu" w "Lekturach Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2012 18:00
Można posłuchać fragmentów trzymającego w napięciu szwedzkiego kryminału autorstwa Camilli Läckberg.
rozwiń zwiń