X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakub Wędrowycz truje w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2012 07:55
W radiowej Jedynce wysłuchać można było wybranych fragmentów dwóch opowiadań Andrzeja Pilipiuka: "Czortek" i "Duch" z tomu "Trucizna".
Audio
Sławomir Orzechowski czyta Lektury Jedynki
Sławomir Orzechowski czyta "Lektury Jedynki"Foto: Wojciech Kusiński/PR

"Trucizna", czyli efekt precyzyjnego połączenia 14 składników zwartych i dynamicznych oraz jednego o rozszerzonych gabarytach i wysokiej liczbie atomowej. Roztwór mocno nasycony likworem wędrowyczowskim. Dymi, syczy, parska i klnie... Wchodzi w reakcję z alkoholem, barwi papierek lakmusowy na kolor gumofilcowy. Nie posiada atestu PZH. Masowa produkcja rusza w listopadzie.
Tak czytamy na oficjalnej stronie autora. W tym tomie śledzimy przygody legendarnego Jakuba Wędrowycza, który znowu zatruje czytelników swoim porażającym dowcipem, śmiechem i czarami oraz, o czym wiedzą wielbiciele dziadygi, specyficznym zapachem...
Wędrowycz powraca dzięki żonie autora, która tak długo wierciła mu dziurę w brzuchu , aż uległ - ku uciesze licznej rzeszy fanów.
Zapraszamy do wysłuchania wybranych fragmentów dwóch opowiadań Andrzeja Pilipiuka: "Czortek" i "Duch" z tomu "Trucizna". Czyta Sławomir Orzechowski.

Zobacz więcej na temat: zatrucie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najlepszy duński kryminał

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2012 14:04
Przemysław Bluszcz czyta wybrane fragmenty powieści Jeanette Obro Gerlow i Ole Tornbjerga "Krzyk pod wodą".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krwawy i tajemniczy "Kaznodzieja" w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 11:00
Ma niespełna 40 lat i jest piękną kobietą, która odniosła wielki sukces mimo dość kontrowersyjnego stwierdzenia: "odczuwam przyjemność, gdy wymyślę coś krwawego…".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rutkowski w świecie Adamczyka

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 20:53
"Pożądanie mieszka w szafie" to debiut literacki Piotra Adamczyka - dziennikarza i poety. Wybrane fragmenty książki były prezentowane na antenie radiowej Jedynce w interpretacji Rafała Rutkowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wioskowy łazęga powraca

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 11:28
Jakub Wędrowycz, najpopularniejszy bohater stworzony przez Andrzeja Pilipiuka, powraca w nowym tomie opowiadań "Trucizna". A jego powrót ucieszył nie tylko kobiety preferujące facetów w stylu "ze śmietnika", ale wiele innych pań i panów.
rozwiń zwiń