X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laureaci XVI Festiwalu Dwa Teatry o rolach nasyconych emocjami

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 18:05
- Te role dają wiele różnych barw, które można z nich wydobywać. To jest wielka wartość tego materiału z którym mieliśmy przyjemność się zmierzyć pod dowództwem Marcina Wrony - mówił Artur Żmijewski. Aktor wraz z m.in. Małgorzatą Kożuchowską, odebrał nagrodę Grand Prix dla spektaklu telewizyjnego "Ich czworo".
Audio
  • M.Kożuchowska, B.Ścibakówna,P. Fronczewski i A.Żmijewski po gali Dwóch Teatrów 2016 (Jedynka)
ktorzy (od lewej): Mariusz Ostrowski, Małgorzata Kożuchowska i Artur Żmijewski, odebrali nagrodę Grand Prix dla spektaklu telewizyjnego Ich czworo, podczas gali wręczenia nagród Festiwalu Dwa Teatry - Sopot 2016
ktorzy (od lewej): Mariusz Ostrowski, Małgorzata Kożuchowska i Artur Żmijewski, odebrali nagrodę Grand Prix dla spektaklu telewizyjnego "Ich czworo", podczas gali wręczenia nagród Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2016"Foto: PAP/Adam Warżawa

Zobacz serwis Polskiego Radia
dwa teatry 1200.jpg
Festiwal Dwa Teatry

Nagrodę główną tegorocznego Festiwalu Dwa Teatry, za scenariusz i reżyserię, przyznano nieżyjącemu już reżyserowi Marcinowi Wronie. W audycji przypominamy archiwalną wypowiedź reżysera z roku 2014 , gdy przygotowywał telewizyjną premierę "Moralności Pani Dulskiej".

Po uroczystej gali wieńczącej XVI już Festiwal Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej, Anna Stempniak rozmawiała z nagrodzonymi aktorami: Małgorzatą Kożuchowską, Arturem Żmijewskim, Piotrem Fronczewskim i Beatą Ścibakówną, zaś Dyrektor Programu Pierwszego, Rafał Porzeziński zachęcał do odwiedzenia Festiwalu w kolejnych latach.

***

Tytuł audycji:  Relacje z Festiwalu Dwa Teatry

Prowadzi: Małgorzata Raducha

Dziennikarze: Anna Stempniak

Goście: Piotr Fronczewski (aktor, reżyser), Małgorzata Kożuchowska (aktorka), Rafał Porzeziński (dyretor Jedynki), Beata Ścibakówna (aktorka), Artur Żmijewski (aktor), 

Data emisji: 26.05.2016

Godzina: 12.10

ab/gs


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wojciech Malajkat: teatr jest od tego, żeby się w nim przeglądać

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 16:54
- I to we wszystkich wymiarach: w smutku, radości, pasji, nienawiści, zazdrości. Tak, by widzowie mogli wrócić do domu oczyszczeni i jeszcze raz się nad tym wszystkim zastanowić - mówi Wojciech Malajkat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal Dwa Teatry otwiera się na dzieci

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 14:00
23 maja w Sopocie rozpoczął się XVI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". W tej edycji pojawiła się nowość - kategoria słuchowisk dla najmłodszych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybitni aktorzy laureatami Wielkiej Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 21:03
Stanisława Celińska i Henryk Talar otrzymali Wielką Nagrodę Festiwalu "Dwa Teatry" za wybitne kreacje aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Fronczewski: zawodu aktora nie da się wyuczyć

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 14:00
Festiwal Dwa Teatry to okazja do spotkania się z najlepszymi polskimi twórcami teatralnymi. Do Sopotu przybył m.in. Piotr Fronczewski, reżyser i odtwórca tytułowej roli w spektaklu "Ja, Feuerbach".
rozwiń zwiń