Katarzyna Kozioł została Miss Polski na Wózku 2015

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2015 12:30
Rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu poznaliśmy w sobotę 25 lipca podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie.
Spośród finalistek Wyborów Miss Polski na Wózku 2015 za najładniejszą uznano Katarzynę Kozioł
Spośród finalistek Wyborów Miss Polski na Wózku 2015 za najładniejszą uznano Katarzynę KoziołFoto: dzięki uprzejmości Fundacji Jedyna Taka

Wybory, które organizuje Fundacja Jedyna Taka, z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem publiczności i mediów (radiowa Jedynka od początku jest patronem imprezy).

Także coraz więcej kobiet decyduje się na udział w konkursie. Spośród licznych kandydatek wybranych zostaje 12 finalistek, które przed występem na wielkiej gali mają okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach. W ich trakcie uczą się choreografii, biorą udział w sesjach zdjęciowych czy spotkaniach z couchem. 

W tym roku koronę Najpiękniejszej - i tytuł Miss Publiczności- otrzymała Katarzyna Kozioł. Pozostałe wyróżnienia trafiły do: Joanny Krzemieniewskiej (I Vice Miss, Miss Foto), Katarzyny Szot (II Vice Miss, Miss Popularności) i Julity Kuczkowskiej (Miss Mediów Integracji).

***

asz/pg

Zobacz więcej na temat: konkurs niepełnosprawność
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

I Wybory Miss Polski na wózku: Olga Fijałkowska Najpiękniejszą

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 07:00
- Każda z nas zasługuje na ten tytuł - powiedziała Olga Fijałkowska ze Starych Święcic odbierając tytuł Miss Polski na wózku. Pierwszemu w historii konkursowi patronowała radiowa Jedynka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Torla wygrywa II Wybory Miss Polski na wózku

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2014 11:20
Odważyły się wystartować w konkursie piękności i poddać ocenie internautów. Finalistki konkursu długo przygotowywały się do gali finałowej, a wreszcie wystąpiły przed jurorami i publicznością. Te kobiety łamią stereotypy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najpiękniejsza Polka jest wśród nich

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2015 10:53
- Nasze kandydatki chcą zmieniać realia i spełniać się niezależnie od tego, w jaki sposób się poruszają - o finalistkach Wyborów Miss Polski na wózku mówi pomysłodawczyni imprezy Katarzyna Wojtaszek. Najpiękniejszą poznamy dziś wieczorem.
rozwiń zwiń