X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Lato z Radiem 2018" - trasa audycji w nowej odsłonie i festiwal Polskiego Radia w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 08:06
W sobotę 23 czerwca o godz. 9.00 Program 1 Polskiego Radia zainauguruje tegoroczną trasę "Lata z Radiem" - w odświeżonej, bardziej atrakcyjnej, a zarazem misyjnej formule, na miarę nowych oczekiwań i ambicji wielopokoleniowego audytorium.
Ubiegłoroczna  trasa Lata z Radiem. Zdjęcie archiwalne
Ubiegłoroczna trasa "Lata z Radiem". Zdjęcie archiwalne Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Obejmuje ona wielowątkową, dynamiczną audycję, której stałym elementem będą m.in. relacje reporterskie z całej Polski oraz festiwal muzyczny, przygotowywany wspólnie z Miastem Gdynia.

Ta wiadomość na pewno ucieszy miliony słuchaczy, dla których symbolem wakacji od lat pozostaje radosna "Polka Dziadek", rozpoczynająca "Lato z Radiem" - najbardziej rozpoznawalną audycję w polskim eterze.

"Lato z Radiem 2018" będzie składało się z dynamicznej, wielowątkowej audycji, nawiązującej do najlepszych tradycji rozrywkowych i muzycznych Jedynki oraz angażującego wszystkie anteny festiwalu Polskiego Radia, który publiczny nadawca przygotowuje we współpracy z Miastem Gdynia.

Tegoroczne "Lato z Radiem" będzie realizowane w bliskim, serdecznym kontakcie ze słuchaczami, w regionach wyróżniających się tradycjami, historią czy walorami krajobrazowymi. Trasa reporterskich wyjazdów obejmie co najmniej 60 miejscowości. Wyjazdy odbywać się będą od poniedziałku do soboty. Dziennikarze "Lata z Radiem" pojawią się w terenie z wozem satelitarnym, lokując tam swoje studio plenerowe z radiowymi atrakcjami.


Czytaj więcej
lato z radiem dzieci 1200.JPG
Kim są fani "Lata z Radiem"? - reportaż Jakuba Tarki

Zwieńczeniem tegorocznego "Lata z Radiem" będzie wydarzenie muzyczne, współorganizowane przez Polskie Radio i Miasto Gdynia. Festiwal "Lata z Radiem" zagości 26 sierpnia na gdyńskim Skwerze Kościuszki. Będzie to największa w Polsce plenerowa, letnia impreza muzyczna o charakterze otwartym (wstęp niebiletowany), transmitowana przez wszystkie anteny Polskiego Radia i portal polskieradio.pl.

Część koncertowa rozpocznie się o godz. 13.00 i odbywać się będzie na dwóch scenach muzycznych. Kierownictwo artystyczne festiwalu objął jeden z najwybitniejszych polskich dziennikarzy muzycznych Piotr Metz.

- Dzięki współpracy z tak znamienitym partnerem, jakim jest Miasto Gdynia oraz bardzo dużemu zainteresowaniu artystów i sponsorów, Polskie Radio będzie w tym roku jedynym radiem organizującym otwartą imprezę muzyczną w wymagającej konwencji festiwalowej – mówi Prezes Polskiego Radia Jacek Sobala. – Wspólnie z władzami Gdyni stworzymy milionom słuchaczy Polskiego Radia możliwość obcowania z muzyką w wykonaniu najbardziej utalentowanych wykonawców młodego i średniego pokolenia. Są dziś wszelkie dane ku temu, by wypromować wydarzenie artystyczne naprawdę dużego formatu, całkowicie wpisujące się w misję nadawcy publicznego, a przy tym doskonale puentujące nowe „Lato z Radiem”.

- Bardzo cieszymy się, że „Lato z Radiem” pojawi się u nas już po raz kolejny, tym bardziej, że to właśnie w Gdyni zainaugurowane zostanie w nowej formule. Nie wyobrażamy sobie zresztą, żeby było inaczej – lato tradycyjnie już zaczyna się w Gdyni imprezą Cudawianki,  więc jak najbardziej żegnać tę najcieplejszą porę roku należy również w Gdyni, a najlepiej podczas festiwalu „Lata z Radiem” - zaprasza Wojciech Szczurek, Prezydent Gdyni.

mat.promocyjne/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

92. urodziny Jedynki. W poszukiwaniu pierwszej stacji nadawczej

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2018 11:30
"Halo, halo, Polskie Radio Warszawa, fala 480" - takie słowa 18 kwietnia 1926 roku rozpoczęły nadawanie Programu I. 92 lata później dziennikarka Agnieszka Ciecierska i realizator dźwięku Krzysztof Sagan wybrali się na spacer śladami radiowej historii.
rozwiń zwiń