X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Złote lata" - minisłuchowisko w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2018 11:57
Od 7 października po audycji "Czas pogody" (ok. godz. 11.45) nadajemy 10-odcinkowy serial pt. "Złote lata". Minisłuchowisko wg. scenariusza Ewy Patrycji Sienkiewicz przygotowuje Teatr Polskiego Radia.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Jak bezpiecznie korzystać ze smartfona? Do czego służy internet? Jak walczyć ze smogiem? Co zrobić, gdy podpisało się złą umowę? Te pytania pojawiały się i ciągle pojawiają w rozmowach seniorów z dziećmi czy wnukami.

"Złote Lata", radiowa opowieść o codziennym życiu pary seniorów w zabawny sposób zwróci uwagę na problemy, z którymi borykają się osoby starsze i co najważniejsze, da odpowiedź na pytanie jak sobie z nimi radzić.

Serial ma aspekt edukacyjny, a jego pomysł powstał w Krajowym Instytucie Gospodarki Senioralnej. - Chcemy zdjąć zasłonę milczenia i zwrócić uwagę na problemy, które napotykają seniorzy próbując odnaleźć się w szybko zmieniającej się rzeczywistości. A jak nie inaczej to zrobić, niż poprzez zabawne słuchowisko, które dzieje się w domu osób, które mogłyby być naszymi sąsiadami? – zaznacza Marzena Rudnicka, prezes KIGS

Główne postaci grają: Elżbieta Gaertner i Mirosław Wieprzewski.

Postała obsada: Barbara Zielińska, Piotr Bajor, Damian Kulec, Wojciech Machnicki, Julia Kołakowska-Bytner, Ewa Kania, Elżbieta Kijowska, Waldemar Barwiński.Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak