X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert "Gintrowski - a jednak coś po nas zostanie"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 13:24
"Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie" to wyjątkowy projekt, który służy upamiętnieniu postaci legendarnego barda "Solidarności", kompozytora, pieśniarza, autorytetu artystycznego i moralnego, autora niezapomnianych pieśni - songów stanu wojennego. 
Organizatorem koncertu Gintrowski  a jednak coś po nas zostanie jest Fundacja im. Przemysława Gintrowskiego
Organizatorem koncertu "Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie" jest Fundacja im. Przemysława GintrowskiegoFoto: Mat.promocyjne

W 2018 r. projekt ten nabiera szczególnego wymiaru, ponieważ Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił Rok Zbigniewa Herberta. Przemysław Gintrowski swoją muzyką nadał uniwersalnej poezji Herberta nowe życie i nowy wymiar. Pieśni Herberta to w twórczości Gintrowskiego ogromny rozdział, to część jego artystycznego testamentu. 

Ponad trzy miliony widzów obejrzało w grudniu ubiegłego roku telewizyjne relacje z warszawskiego koncertu "Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie". W tym roku publiczność w Teatrze Polskim będzie miała okazje wysłuchać premierowych aranżacji pieśni Przemysława Gintrowskiego do wierszy Zbigniewa Herberta.  Podczas koncertu w Teatrze Polskim w Warszawie widzowie usłyszą pieśni legendarnego barda w nowych opracowaniach Jana Stokłosy. Wybrzmią m.in.: „Prośba”, „ Kamyk”, Nike, która się waha”, Pieśń o bębnie” „Potęga smaku”, ‘ Wilki” ”Karol Levittoux”, „U wrót Doliny” oraz „Dokąd nas zaprowadzisz Panie”.

Na scenie Teatru Polskiego 10 grudnia o godz. 20.00 wystąpią: Renata Przemyk, Ola Gintrowska, Iza Trojanowska, Julia Gintrowska, Paulina Grochowska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Kiljański, Mateusz Zółko, Łukasz Drapała, Marek Piekarczyk, Jakub Wocial, Rafał Bartmiński, Adam Szerszeń.


mmm 

Kierownikiem muzycznym i autorem wszystkich aranżacji pieśni Gintrowskiego jest Jan Stokłosa, który również poprowadzi tego wieczoru orkiestrę Stoklosa Collective Orchestra oraz 5 osoby band. Artystom będzie towarzyszył chór pod kierownictwem Zuzanny Falkowskiej. Producentem jest Gabriela Gusztyn Popławska. Koncert poprowadzi Monika Zamachowska.

Organizatorem koncertu "Gintrowski – a jednak coś po nas zostanie" jest Fundacja im. Przemysława Gintrowskiego.

Radiowa Jedynka objęła wydarzenia patronatem medialnym. 

Mat.promocyjne 

 


 

 

 

Zobacz więcej na temat: Przemysław Gintrowski koncert
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak