X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2018. Koncert Katarzyny Cerekwickiej na zakończenie tegorocznej edycji akcji

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 18:16
W ostatnią sobotę grudnia w studiu Witolda Lutosławskiego odbył się koncert kolęd w wykonaniu Katarzyny Cerekwickiej. Koncert był podsumowaniem tegorocznej akcji charytatywnej Choinki Jedynki.
Audio
  • Koncert kolęd w wykonaniu Katarzyny Cerekwickiej w studiu Witolda Lutosławskiego (Choinki Jedynki 2018)
Gala finałowa akcji charytatywnej Choinki Jedynki
Gala finałowa akcji charytatywnej Choinki JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Katarzynie Cerekwickiej towarzyszyszyli muzycy stale z nią współpracujący, ale również i nasza Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Zygmunta Kukli. Artystka wykonała najpiękniejsze polskie kolędy, m.in. "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Mizerna cicha", "Przybieżeli do Betlejem", "Cicha noc", "Mędrcy świata", "Oj Maluśki, Maluśki", "Lulajże Jezuniu".   

Koncert poprowadzili Agnieszka Kunikowska i Paweł Sztompke. Koncert był transmitowany na antenie Programu I Polskiego Radia.

***

8 grudnia w licytacji prac dzieci i podopiecznych fundacji współorganizujących tegoroczną akcję radiowej Jedynki zebrano 151 051 zł. Wcześniej, na antenie Jedynki oraz na stronie specjalnego serwisu licytowane były prace dorosłych: wybitnych postaci świata kultury, sportu, rozrywki i nauki. Podczas pięciu dni licytacji uczestnicy zadeklarowali wpłaty w wysokości 55 590 zł. Najwyższą cenę osiągnęła praca Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy, za którą zaoferowano 14 tys. złotych. Podczas tegorocznej akcji Choinki Jedynki zebraliśmy łącznie 206 641 zł.

Pieniądze trafią do Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i wybranej drugiej organizacji pożytku publicznego. W tym roku jest to Fundacja "Pomóż Mi Żyć" z Gdańska.

mat.prom./abi

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2018. Zebraliśmy łącznie 206 641 złotych

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2018 11:45
8 grudnia w licytacji prac dzieci i podpopiecznych fundacji współorganizujących tegoroczną akcję radiowej Jedynki niesamowita walka. Ostatecznie zebrano 151 051. W sumie z 55 590 zł., które zebrano z licytacji prac Przyjaciół Jedynki w akcji Choinki Jedynki zebrano 206 641.
rozwiń zwiń