X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Jedynka wspiera akcję MSWiA "Czad i ogień - obudź czujność"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 09:25
Program 1 Polskiego Radia ponownie włączył się w kampanię społeczną "Czad i ogień – obudź czujność" organizowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Akcja ma na celu wzmocnienie świadomości społecznej w zakresie przyczyn powstawania pożarów i ich skutków, a także informowanie o zagrożeniach związanych z zatruciami wywołanymi tlenkiem węgla.

Radiowa Jedynka już od kilku lat wspiera kampanię "Czad i ogień – obudź czujność". Oprócz emisji specjalnego spotu promującego akcję, zapraszani do audycji eksperci będą poruszać tematy zagrożeń i sposobów zapobiegania pożarom oraz zatruciom tlenkiem węgla.

Tlenek węgla jest bardzo silnie trującym gazem, który – przede wszystkim musimy zapamiętać – oszukuje nasze zmysły. My tego gazu, pomimo, że znajduje się w pomieszczeniu, gdzie przebywamy nie widzimy, nie słyszymy i nie czujemy i to jest właśnie to zagrożenie w naszych mieszkaniach i w naszych domach – mówił na antenie Programu 1 st. bryg. Paweł Frątczak, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Zachętą do monitorowania poziomu dymu i czadu w naszych domach będą czujki, które jako nagrody zostaną przekazane słuchaczom w konkursie edukacyjnym.

Takie czujki są elementem dodatkowym, które zwiększają nasze bezpieczeństwo. Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, że są montowane w naszych domach i już w setkach można liczyć liczbę interwencji, gdzie czujka uratowała – sądzę, że niejedno życie – dodał gość „Sygnałów Dnia” st. bryg. Paweł Frątczak.

Start konkursu już 4 stycznia po godz. 9:00 w audycji „Cztery Pory Roku”. Czujki będzie również można zdobyć od 7 stycznia w „Sygnałach Dnia” (godz. 6:00-9:00) i w „Ekspresie Jedynki” po godz. 15:00 oraz 10 stycznia w „Eurece” po godz. 19:00.

Więcej informacji: jedynka.polskieradio.pl

mat.promocyjne

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak