X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

34. Światowe Dni Młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 16:06
Od 22 do 27 stycznia 2019 roku w Panamie pod hasłem "Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego!" odbywają się Światowe Dni Młodzieży.
Audio
  • Relacja Przemysława Goławskiego z Panamy 23.01.2019 (Ekspres Jedynki)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 24.01.2019 (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 26.01.2019 (Sobota z Jedynką)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 27.01.2019 (Noc z Jedynką)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 27.01.2019 (Familijna Jedynka)

Ponad 3 i pół tysiąca młodych Polaków wspólnie z 200 tysiącami swoich rówieśników z całego świata uczestniczy w wielkim świętowaniu młodych do którego zaprosił ich papież Franciszek.

Większość przybyłych zamieszkała w panamskich i kostarykańskich rodzinach katolickich. Dni przed przybyciem Ojca świętego na spotkanie stanowiły okazję do wzajemnego poznawania się.

Główne uroczystości Światowych Dni Młodzieży z udziałem papieża - trwające od czwartku do niedzieli - mają swój tradycyjny rytm. W piątek - Droga Krzyżowa. W sobotę - Wieczór świadectw. W niedzielę - Msza święta, stanowiąca kulminacyjny moment spotkania. Wtedy Papież ogłosi też gdzie i kiedy odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży.

Ci, którzy zostali w Polsce też będą mogli uczestniczyć w tym wielkim świętowaniu młodych  - a to dzięki inicjatywom Panama w... Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rawie Mazowieckiej i wielu innych miejscach Polski.

Na miejscu w Panamie jest nasz wysłannik - Przemysław Goławski z Redakcji Katolickiej Polskiego Radia, który na bieżąco śledzi i relacjonuje wydarzenia.  Poza bieżącymi informacjami, które nadawać będziemy w serwisach - na antenie Radiowej Jedynki o Światowych Dniach Młodzieży mówić będziemy:

- w sobotę od godz. 15.25 

- w niedzielę po północy, równolegle z rozpoczynjącym się w Panamie Wieczorem świadectw

- w niedzielę rano - od godziny 6.00 - w Familijnej Jedynce 

Zapraszamy!

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Łapiński bohaterem kolejnego spotkania w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 07:48
W sobotę 27 października w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbył się kolejny w tym sezonie koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem wieczoru muzycznego pt. "Akompaniator" był Zbigniew Łapiński – muzyk, kompozytor, aranżer i dyrygent.
rozwiń zwiń