X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski: Bieg Piastów to profesjonalna impreza, na którą przyjeżdża cały sportowy zimowy świat

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2019 14:16
Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski oraz dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska wręczyli w Jakuszycach nagrody Programu I dla Justyny Kowalczyk – pierwszej Polki na mecie, oraz dla Pawła Klisza – najlepszego Polaka na mecie. W Jakuszycach odbył się główny wyścig 43. Biegu Piastów. Zawodnicy biegli na dystansie 50. kilometrów stylem klasycznym. Radiowa Jedynka jest patronem medialnym wydarzenia.
Audio
  • Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski i dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o tradycjach Biegu Piastów (W samo południe/Jedynka)
Dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, laureat nagrody Programu I Paweł Klisz oraz ekipa radiowej Jedynki
Dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, laureat nagrody Programu I Paweł Klisz oraz ekipa radiowej JedynkiFoto: Magdalena Miętek/Polskie Radio

Bieg Piastów to zawody, w których uczestniczą sportowcy z całego świata. Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski powiedział w radiowej Jedynce, że organizatorzy przywiązują wagę do każdego szczegółu. – Historia tego miejsca liczy się w dziesiątkach lat. Słyszałem wiele na temat dynamicznego rozwoju tego miejsca i absolutnie zgadza się to z tym, co widzę teraz. Wiem, że organizatorzy przywiązują wagę do każdego szczegółu. To profesjonalna impreza, na którą przyjeżdża cały sportowy zimowy świat - mówił.

laureaci 1200.jpg
Radiowa Jedynka na 43. Biegu Piastów

Dyrektor radiowej Jedynki Agnieszka Kamińska zaznaczyła, że bieg doskonale wpisuje się w misję programu I Polskiego Radia. – Powrót Gimnastyki porannej o godzinie 5.50 to element promowania sportu, zdrowego stylu życia i dbania o siebie. Tak więc radiowa jedynka i Bieg Piastów to jedno ciało.

Bieg Piastów to największy polski bieg narciarski, należący do Światowej Ligi Narciarskich Biegów Długich Worldloppet. Jest rozgrywany od 1976 roku na naturalnych trasach w Górach Izerskich na Dolnym Śląsku, ze startem i metą na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Na starcie głównego biegu stanęło tysiąc czterystu biegaczy z niemal trzydziestu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii. W zawodach startują zawodnicy na każdym poziomie: od amatorów po mistrzynię świata i olimpijską Justynę Kowalczyk. 


Paweł Klisz, Justyna Kowalczyk, Andrzej Rogoyski i Agnieszka Kamińska Paweł Klisz, Justyna Kowalczyk, Andrzej Rogoyski i Agnieszka Kamińska

IAR/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak