X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Jedynka na Pikniku Olimpijskim

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 16:47
Nadchodzące II Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 (21-30 czerwca br.) oraz organizowane po raz pierwszy w historii Igrzyska Sportów Plażowych San Diego 2019 (9-15 października br.) były jednymi z kilku motywów przewodnich 21. Pikniku Olimpijskiego, który odbył się 25 maja.
Audio
Plakat 21. Pikniku Olimpijskiego
Plakat 21. Pikniku OlimpijskiegoFoto: mat.promocyjne

Imprezę zlokalizowaną w warszawskim Parku Kępa Potocka, a także wokół i wewnątrz Centrum Olimpijskiego PKOl wraz z Polskim Komitetem Olimpijskim zorganizował Urząd m. st. Warszawy, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Dzielnicy Żoliborz.

Jednym z głównych motywów przewodnich były obchody 100-lecia założenia Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl powstał w 1919 roku) powiązane z otwarciem Światowych Targów Kolekcjonerów Olimpijskich, które w czasie Pikniku były dostępne dla odwiedzających w Centrum Olimpijskim PKOl.

Piknik Olimpijski dał możliwość poznania z bliska charakteru poszczególnych sportów powszechnie znanych, jak i tych nowych, a także zasad rywalizacji, przepisów, technik, taktyk, no i wreszcie jego przedstawicieli, czyli sportowców, olimpijczyków, medalistów, jednym słowem same gwiazdy. Nigdzie indziej w Polsce nie ma takiej imprezy, kiedy to jednego dnia, w jednym miejscu, można spotkać ponad stu polskich, tylko medalistów olimpijskich, bo… nie sposób zliczyć wszystkich przybywających na Piknik sportowców. Dzięki temu impreza w swojej wyjątkowości jest gwiazdozbiorem polskiego sportu.

Jak co roku na Pikniku była obecna radiowa Jedynka. Oto plan relacji naszych reporterów Rafała Bały i Krzysztofa Kuzaka:
- W magazynie "W samo południe" godz. 12.25-12.30,
- Po słuchowisku "Matysiakowie" po godz. 13.40,
- W audycji "Sobota z Jedynką" po godz. 16.05 i 17.05 oraz o 17.50.
- W serwisach sportowych.

Polskie Radio jest partnerem medialnym PKOl. Zapraszamy do słuchania.

(mat. promocyjne/ag)

Zobacz więcej na temat: PKOl SPORT olimpiada
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak