Disco pod Gwiazdami w Białymstoku!

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2019 15:17
Szósta edycja słynnej imprezy Disco pod Gwiazdami odbędzie się 3 i 4 sierpnia na terenie Politechniki Białostockiej. Podczas gorącego sierpniowego weekendu na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kogo usłyszymy?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Alexander Gabelev

Artyści Disco pod Gwiazdami to : Maryla Rodowicz, Doda, Feel, Boys, Urszula, Classic. Nie zabraknie też artystów światowego formatu: CC Catch, Danzel, Mirami, Fun Factory. Swą renomę, ogólnopolski zasięg i rozpoznawalność wydarzenie zawdzięcza również transmisji na żywo w Telewizji Polsat.

Rozrywka, jakiej brakowało w Podlaskiem

 Organizacja Disco pod Gwiazdami w sercu Podlaskiego to doskonała propozycja zarówno dla mieszkańców, turystów, jak i fanów muzyki rozrywkowej. – Po raz pierwszy Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego jest głównym organizatorem tak dużego wydarzenia. Będzie ono nie tylko świetną promocją naszego regionu na arenie ogólnopolskiej, ale przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy dla mieszkańców województwa. To festiwal, na którym wystąpi plejada gwiazd muzyki polskiej i zagranicznej, cieszących się ogromną popularnością i oglądalnością i -  nie boję się tego powiedzieć – będzie to  największe wydarzenie muzyczne w województwie podlaskim – mówi Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Dwa dni koncertów! 

W sobotę, 3 sierpnia, na białostockiej scenie wystąpią: Maryla Rodowicz, Feel, Doda, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, MiłyPan, Mezo. Drugi dzień wydarzenia, 4 sierpnia ma zdecydowanie międzynarodowy charakter. Swoimi występami imprezę uświetnią artyści światowej sławy: CC Catch, Fun Factory, Claydee, Mirami, Danzel, AronChupa, Arash, Fragma, Brave, Bellini. Jak widać, organizatorzy zaprosili do współpracy wielu artystów, których muzyka porywa tłumy. - To już szósta edycja Disco pod Gwiazdami, ale pod wieloma względami też pierwsza i wyjątkowa. Cieszymy się oczywiście, że Podlaskie po raz pierwszy otworzyło „swoje wrota” na tak dużą i prestiżową imprezę rozrywkową. Mamy nadzieję, że to będzie piękny początek dłuższej historii. Jako współorganizator już szóstej edycji imprezy, nie mogę nie wspomnieć, że po raz pierwszy wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Dzięki temu dostęp do rozrywki na dobrym poziomie jest niemal nieograniczony - mówi Robert Klatt, dyrektor artystyczny przedsięwzięcia, World Media.

 Disco pod Gwiazdami poprowadzi niezwykle charyzmatyczny duet: Joanna Liszowska i Michał Koterski, a na scenie towarzyszyć im będzie znana podlasianka Laura Mancewicz.

 Poprzednie edycje Disco pod Gwiazdami przyciągały tłumy widzów nie tylko przed scenę (średnio ok. 50 tys. osób), ale również przed ekrany telewizorów. Według danych Nielsen Audience Measurement poprzednią transmisję wydarzenia (Stężyca 2017), nadawaną w Telewizji Polsat, obejrzało w sumie prawie 2 miliony widzów. Biorąc pod uwagę tegoroczny line up i wszelkie okoliczności organizacji wydarzenia, Disco pod Gwiazdami w Białymstoku z pewnością pobije wszelkie możliwe rekordy - zarówno pod względem zgromadzonej publiczności, jak i oglądalności. Zapowiada się świetna zabawa! Zapraszamy!

 Organizatorami wydarzenia Disco pod Gwiazdami są: Marszałek Województwa Podlaskiego, Telewizja Polsat, World Media.

 Patronami medialnymi wydarzenia są: tygodnik "Na żywo", dziennik "Super Express", Program Pierwszy Polskiego Radia oraz Wirtualna Polska.

 Partnerem wydarzenia jest: Politechnika Białostocka.

Więcej informacji udziela:

 BiuroPrasowe@worldmedia.pl

Karolina Waś

600 199 913

 

 

Zobacz więcej na temat: Białystok
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak