X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Folkowe newsy w jednym miejscu! Zaczynamy serwis "Etnowieści"

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 07:00
Wszystkich, którym brakowało informacji związanych z kulturą tradycyjną, etniczną czy folk, zapraszamy na nowy cykl audycji w radiowej Jedynce. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Jest to codzienny serwis informacyjny dotyczący najważniejszych wydarzeń z dziedziny kultury ludowej polskiej i świata oraz mniejszości narodowych i etnicznych zamieszkujących Polskę.

Codziennie od poniedziałku do piątku prezentujemy w programie najświeższe i najważniejsze wiadomości związane z muzyką od tradycyjnej in crudo po i world music, a także zapowiedzi i relacje z festiwali, potańcówek, wystaw, warsztatów czy najnowsze wydawnictwa płytowe i książkowe w pigułce.

***

Na serwis "Etnowieści" do Programu 1 Polskiego Radia od 2 września, od poniedziałku do piątku, tuż po godz. 5.15 zapraszają Patrycja Zisch i Piotr Dorosz.

at/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak