X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert Anny Jurksztowicz na gali finałowej "Choinek Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2019 11:21
Uroczysta gala finałowa XVIII Akcji Charytatywnej "Choinki Jedynki" odbędzie się w sobotę 28 grudnia o godz. 17.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PR

Pieniądze zebrane dzięki szczodrości i wielkim sercom słuchaczy radiowej Jedynki  podczas licytacji prac dzieci oraz przedmiotów i rysunków wybitnych postaci świata kultury, sportu, rozrywki zasilą konta Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota Nadziei”. Galę uświetni koncert Anny Jurksztowicz.

W trakcie kilkudniowej licytacji, prowadzonej przez dziennikarzy na antenie radiowej Jedynki, zebrano ponad 80 tys. zł. Ogromnym zainteresowaniem słuchaczy cieszyła się m.in. bombka przekazana przez Pierwszą Damę Rzeczypospolitej Polskiej Agatę Kornhauser-Dudę, która objęła akcję patronatem honorowym i szopka solna Anny Dymnej, Prezes Fundacji „Mimo Wszystko”.

Prace blisko 30 zaproszonych gości, Przyjaciół radiowej Jedynki, którzy 1 grudnia br. wzięli udział w malowaniu świątecznych obrazków podczas tradycyjnego spotkania w gmachu Polskiego Radia, wylicytowano za łączną kwotę 51.235 zł. Licytowano m.in. prace Jarosława Jakimowicza, Sebastiana Kawy, Wandy Kwietniewskiej, Neli małej reporterki, Romana Paszke, Joanny Racewicz, Artura Siódmiaka, Agaty Steczkowskiej, Karola Strasburgera, Marii Szabłowskiej, Roksany Węgiel i  Szymona Wydry. Na aukcji znalazło się również dwadzieścia rysunków dzieci, które wygrały w konkursie Jedynki i dwanaście obrazków podopiecznych obu fundacji, na rzecz których zbierane były fundusze. Prace młodych artystów oceniali jurorzy-malarze: Aneta Kosin, Marek Jaromski oraz prof. Franciszek Maśluszczak. Wszystkie rysunki zlicytowano za łączną kwotę 18.169 zł.


Podczas dodatkowego dnia licytacji, słuchacze radiowej Jedynki walczyli o niezwykle cenne pamiątki o wartości sentymentalnej i nierzadko symbolicznej, w tym m.in. o strój Łukasza Kubota z turnieju ATP Finals w Londynie, pałeczkę polskiej sztafety 4x400 m kobiet z Mistrzostw Świata w Dausze, czapkę i zdjęcie z autografem Roberta Kubicy, koszulkę siatkarskiego Mistrza Świata, Grzegorza Łomacza. Za najwyższą kwotę, czyli 2 200 zł, wylicytowano cztery tomy „Dziejów Polski” historyka i sowietologa, prof. Andrzeja Nowaka, z dedykacją autora. Wszystkie przedmioty wylicytowano za sumę 10.785 zł. Bardzo serdecznie dziękuję naszym słuchaczom, którzy jak co roku wykazali się wielkim sercem i wsparli „Choinki Jedynki”. To ogromnie cieszy, ale i buduje wielką więź między Programem 1 i Państwem naszymi serdecznymi Przyjaciółmi. Wszystkim bardzo dziękujemy za wierność, wsparcie i wielkie serca zwróciła się do słuchaczy dr Agnieszka Kamińska, Dyrektor-Redaktor Naczelna Programu 1 Polskiego Radia.

Galę podsumowującą XVIII odsłonę „Choinek Jedynki” uświetni koncert Anny Jurksztowicz z zespołem w świątecznym repertuarze. Wręczone zostaną też upominki dzieciom autorom wyróżnionych prac.

Wydarzenie poprowadzą: Agnieszka Kunikowska i Daniel Wydrych, dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia. Transmisja koncertu na antenie radiowej Jedynki.

Bilety do nabycia w sklepie Polskiego Radia oraz w kasie przed koncertem.

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak