Polskie piosenki na płytach Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020 21:37
Do końca maja w audycji "Muzyczna Jedynka" w konkursie "​Polskie piosenki na płytach Polskiego Radia" można wygrać wspaniałe albumy polskich twórców wydane przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia oraz 50-procentowe kupony rabatowe na ponad 400 wydawnictw Polskiego Radia do wyboru!
Maj Polskiej Piosenki
Maj Polskiej PiosenkiFoto: Polskie Radio

Szansę na wygraną mają ci, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące artystów, których utwory pojawią się w "Muzycznej Jedynce" (audycja od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-15.00) oraz albumów wydanych przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. 

Zapytamy o ciekawostki dotyczące wybranych utworów i płyt. Chcemy sprawdzić, czy ulubieni wykonawcy mają jeszcze przed naszymi słuchaczami jakieś muzyczne tajemnice. Konkurs to prawdziwe wyzwanie dla melomanów, przede wszystkim jednak liczy się dobra zabawa! - mówi Marcin Kusy, dyrektor i szef muzyczny radiowej Jedynki.

"Polskie piosenki na płytach Polskiego Radia""Polskie piosenki na płytach Polskiego Radia"

Jak wziąć udział?  

Zasady zabawy są proste: aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać wiadomość SMS z poprawną odpowiedzią pod nr 71151 (koszt 1,23 zł + VAT). Każdego dnia do zdobycia będą znakomite wydawnictwa Agencji Muzycznej Polskiego Radia, w tym m.in. "Wojciech Młynarski - prawie całość", "65 lat polskiej piosenki", "Jonasz Kofta" oraz płyty winylowe: IRA -​ "My", Mietek Szcześniak - "Nierówni", Adam Makowicz - "Swinging Ivories" i 50% kupony rabatowe na zakupy w sklepie Polskiego Radia spośród ponad 400 albumów do wyboru wyłącznie polskich twórców.

sklep polskie radio
sklep.polskieradio.pl

Z regulaminem konkursu można zapoznać się TUTAJ.

Ukłon w stronę rodzimych twórców

"Maj polskiej piosenki" to ukłon w stronę rodzimych kompozytorów, autorów i wykonawców. - To wspaniała tradycja Jedynki i nie wyobrażam sobie, zwłaszcza w tak trudnym dla artystów czasie, by do niej nie powrócić - przyznaje Marcin Kusy. 

Akcję przed wieloma laty wymyślili dziennikarze muzyczni Jedynki, aby docenić i promować polskich artystów, których Polskie Radio w czasie pandemii wspiera szczególnie.

mat. prasowy/DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak